شهرستان های چهارمحال و بختیاری در استان نارنجی کرونا

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری در حال حاضر مدیر روابط عمومی و رسانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و فارسان در رنگ زرد و لردگان به دلیل شیوع بالای بیماری قلبی در شهرستان های بروجن در شهرستان های نارنجی، بن، شهرکرد، کیار، اردل، سامان، خانمیرز، کوهرنگ آبی.

سید علی درخشان با ارائه آماری از بیماری های قلبی در چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت گذشته گفت: 74 بیمار مشکوک به بیماری قلبی به مراکز درمانی، بیمارستان ها و درمانگاه ها مراجعه کرده اند که از این تعداد 25 بیمار مشکوک به علائم هستند. از بیماری بیمار در بیمارستان بستری شد.

وی افزود: در 24 ساعت گذشته نتایج آزمایشات هفت بیمار بستری در بخش مراقبت‌های ویژه و یکی از مشکوکان مبتلا به کووید 19 در بیمارستان‌های استان تایید شد.

مدیر روابط عمومی و رسانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در حال حاضر 25 بیمار مشکوک به بیماری قلبی در مراکز درمانی تحت مراقبت و درمان هستند که سلامت استان که 50 نفر از آنها معتبر و مابقی هستند. در انتظار تست در نتیجه امتناع یا تأیید آسیب آنها.

به گفته وی، خوشبختانه در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی جدید بر اثر کووید 19 در استان گزارش نشده است و تعداد جان باختگان این بیماری در چهارمحال و بختیاری به 1848 نفر رسیده است.

درخشان تصریح کرد: در حال حاضر سه بیمار با شرایط شدید و شدید به طور کلی در اورژانس های مراکز بهداشتی درمانی استان ها تحت مراقبت های ویژه هستند.

وی خاطرنشان می کند: در حال حاضر به دلیل شیوع بالای بیماری های قلبی، شهرستان بروجن در آب پرتقال، شهرستان های بن، شهرکرد، کیار، اردل، سامان، خانمیرز، کوهرنگ و فارسان و شهرستان لردگان زرد رنگ هستند. . آبی است

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.