شرایط شورای سرافراز شهادت لرستان را ارائه دهید

[ad_1]

ایسنا/ لرستان معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: مجمع 6 هزار و 544 شهید لرستان تعهد و ایستادگی مردمی است که در هشت سال امنیت مقدس میراثی ماندگار از خود به جای گذاشته اند.

بهرام ستاری داستانایی با بیان اینکه تاریخ رزمندگان لرستانی نباید فراموش شود، تصریح کرد: برگزاری چنین مجالس و بزرگداشت هایی فرصت مغتنمی برای کشف و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوامع مختلف است.

وی افزود: استانداران باید تمام تلاش خود را برای برگزاری مناسب اجلاسیه شهدای لرستان و تاثیر مثبت آن بر نسل های آینده به کار گیرند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر اهمیت تداوم راه شهدا گفت: از رشادت ها و دلاوری ها مردم استان هستند.

ستاری از برگزاری بزرگداشت 25 شهرستان، قشری، واحد و … در استان در سال 1401 خبر داد و افزود: اولین یادواره به همت دولت محلی به زودی در خرم آباد با موضوع بزرگداشت شهدای جاوید برگزار می شود.

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مراسم بزرگداشت در استان گفت: بزرگداشت 663 مراسم شهادت با موضوع، حوزه، بخش و بخش در سال 1400 با ضریب موفقیت 73 درصد نسبت به گذشته برگزار شد. سال نشان دهنده تلاش های صادقانه برای ترویج فرهنگ ایثار است و گواهی بر آن است.

معاون استاندار لرستان از همه دستگاه های مسئول و اعضای مجمع نمایندگان خواست تا با روحیه جهادی برای برنامه ریزی و اجرای سیاست های مجمع نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا این اتفاق در لرستان با شکوه باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.