شرایط تحویل خودرو بررسی و به واجدین شرایط اعلام خواهد شد

[ad_1]

معاون تعاون و رفاه اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از بررسی وضعیت سربازان خبر داد و گفت: اطلاعات مربوطه از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود. آژانس های مربوطه

به گزارش ایسنا، محمود پاکدل با اشاره به بند «ی» ماده ۷ لایحه بودجه ۱۴۰۱ وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: این وزارتخانه موظف است محصولات ملی خود را از طریق ایران خودرو و شرکت سایپا موتور عرضه کند. درصد افزایش معلولیت و تحرک سالمندان 50 درصد و بیشتر با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه شده است. خودرو وجود ندارد و تاکنون با پنج سال پنج سال و 4 درصد پول از قرض الحسنه تبصره 16.

وی با بیان اینکه 70 درصد جانبازان ضوابط این بند را رعایت نمی کنند، افزود: با توجه به تعداد خودروها و نوع خودروها و شرایط ذکر شده، لازم است شما و وزارتخانه متضرر، خودروسازان و سیستم بانکی را در نظر بگیرید. آنها را معرفی کنید جانبازان از طریق بنیاد شهید و جانبازان.» همچنین افرادی که واجد شرایط هستند باید نسبت به نوع وسایل نقلیه در اولویت قرار گیرند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: از جانبازان و خانواده های معظم شهدا تقاضا داریم تا زمان تایید صلاحیت از مراجعه به دفاتر و امکانات بنیاد و یا تماس برای معرفی نامه خودداری کنند. نتایج بدست می آید. اطلاعات مهم برای ایثارگران در آینده با همکاری مسئولین مربوطه از طریق پایگاه ایثار اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.