سجادی: امیدوارم شاهد موفقیت تیم بسکتبال ایران در عرصه های مختلف باشیم

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان برای آنها در دیدار با تیم ملی بسکتبال آرزوی موفقیت کرد.

خبرگزاری ایسنا به نقل از حمید سجادی، سخنگوی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با انجمن بسکتبال کشور با ابراز خرسندی از حضور بسکتبالیست ها گفت: رئیس هیئت مدیره در کنار شما هستیم. مدیران و ما از شما حمایت خواهیم کرد. از نظر مالی و معنوی من بوده ام و امیدوارم بازی خوبی با مهمانان داشته باشید.

وی در خصوص تماشاگران حاضر در این مسابقات گفت: تماشاگران حاضر در مسابقات بسیار مثبت و پرانرژی هستند، ما می توانیم تمام تلاش خود را برای تحقق آن انجام دهیم، اما با توجه به شرایط بیماری کرونا، این تصمیم خوبی است و ستاد مبارزه با کرونا. باید مقررات را رعایت کند.»

وزیر ورزش و جوانان افزود: امیدوارم با تلاش شما شاهد موفقیت شما در بازی های آسیایی که از 16 شهریور ماه آغاز می شود، باشیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که کشورهای شرکت کننده تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهند و شما 6 ماه فرصت دارید تا آمادگی فنی خود را ارتقا دهید.

حمید سجادی افزود: ما نیز تمام تلاش خود را می کنیم تا به نام ورزش ایرانی به کالاها و خدمات مصرفی رسیدگی کنیم.

وی در ادامه کارگران ایرانی را بهتر خواند و از زحمات آنها تجلیل کرد.

در پایان وزیر ورزش و جوانان ضمن تاکید بر حمایت از ورزشکاران گفت: وزارت ورزش و جوانان در کنار شماست. به ما به مقامات فدرال اعتماد کنید. ما تمام تلاش خود را برای حفظ آرامش شما انجام می دهیم، شما سعی می کنید سخت کار کنید و با بهترین کار، آرامش و تمرکز می توانید به نتایج دلخواه برسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.