ساده کردن قوانین می تواند منجر به پرچم قرمز شود

[ad_1]

اولین جلسه کمیته بالینی کرونا کمیته دائمی در سال 1401 ظهر امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر با تاکید بر اهمیت رعایت بخشنامه سلامت برای جلوگیری از ورود پیک جدید کرونا گفت:

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مرحله سوم واکسیناسیون کرونا و رعایت موازین بهداشتی گامی موثر در پیشگیری از ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب است، افزود: به فضل الهی امکان واکسیناسیون در کشور وجود دارد. بهبود و نیاز به اطلاع رسانی و برای افزایش آگاهی، تشویق مردم به واکسینه شدن و رعایت قوانین بهداشتی.

وی افزود: امروز شاهد هستیم که در برخی از کشورهایی که مردم نیز واکسینه شده اند، به دلیل سادگی و رعایت نکردن موازین بهداشتی، بار دیگر با یک اپیدمی جدید مواجه شده اند که باید به آن رسیدگی شود. نباید اجازه دهیم این اتفاق در کشور ما بیفتد.»

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این نشست گزارشی از وضعیت جدید بیماری وبا در کشور، رنگ شهرها و تعداد بیماران، بیمارستان ها و فوتی های ناشی از وبا ارائه کرد.

در این مراسم که وزیر کشور نیز حضور داشت، رئیس جمعیت هلال احمر به تعداد امدادگران و طرح های اورژانس بیمارستانی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در راه در خطر بودیم.

در ادامه جلسه تعدادی از پیشنهادات وزارت کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه ای در ستاد ملی کرونا برای تصویب نهایی ارائه شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.