رقص در تالار وحدت با آخرین شات

[ad_1]

جشنواره موسیقی فجر چهارمین شب از آغاز به کار رسمی خود را جشن می گیرد. در آن شب گروه های موسیقی ایرانی کنترل فینال را در دست گرفتند و با انتخاب مسابقه فینال و ضربه پایانی سر و صدای زیادی به پا کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، ارکستر ایران عصر دوشنبه به رهبری مردی به میدان وحدت رفت که معتقد بود باید یاد بگیریم بهترین کارمان را حتی به تماشاگر ارائه کنیم. بردیا کیارس که رهبری ارکستر را برعهده داشت، در فینال با کف زدن تماشاگران، ارکستر را به پس‌زمینه هدایت کرد.

رقص در تالار وحدت با آخرین شات

جشنواره موسیقی ایران در سی و هفتمین سالگرد جشنواره موسیقی فجر آغاز شد. ابتدا تماشاگران آهنگ های ملایمی را خواندند و سپس علی خدایی خواند، تکنوازی ویولن با اجرای مازیار ظهیرالدین و تکنوازی سنتور توسط علی عابدین در تئاتر تاثیر گذاشت و با موسیقی ملایم جان تازه ای به تماشاگران بخشید.

«در ستایش صبح»، «رهنورد»، «شوریه» و «به زندان» از جمله اجراهای این گروه است. فیلم «به زندان» به تهیه کنندگی ابوالحسن صبا به عنوان مسابقه فینال ساخته شد و همین انتخاب باعث شد تا خوانندگان روی صحنه به پایکوبی و تشویق تماشاگران بپردازند. این قطعه در حدود هفت دقیقه ساخته شد، اگرچه آخرین بود و به دلیل خستگی، چنین کیفیتی از آن انتظار نمی رفت، اما مهندس این پروژه در نهایت در تالار وحدت شروع به رقصیدن کرد.

رقص در تالار وحدت با آخرین شات

سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر چهارمین شب خود را با 12 اجرا در تالار وحدت، رودکی، فرهنگسرای ارسباران، تالار دهلوی و نیاوران به پایان رساند و به دلیل تعطیلی پیش رو، سه شنبه در تالار وحدت اقدامی انجام نخواهد داد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.