راه نور یک هنجار اجتماعی برای دانش آموزان است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مراسم بدرقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد شامگاه سه شنبه 17 اسفندماه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسئولان دانشگاه برگزار شد.

محسن مرادی با تبریک اقامه نماز عید فطر به دانش آموزان گفت: شما زائر سرزمین نور هستید; آنجا که لازم است ظهور و بروز دلاوری و مجاهدت عزیزانی است که امروز همه به آنها آرامش و آرامش بخشیده ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با طرح این سوال که چرا جمهوری اسلامی ایران از این گونه سفرها حمایت می کند، گفت: این سفرها دو مفهوم دارد; تأثیر اجتماعی و تأثیر شخصی. یکی از اثرات منفی این اردو بر جامعه این است که این اردوها نماد قدرت و قدرت ملی است. ما می خواهیم بگوییم که در ارزش های خود قوی تر از همیشه هستیم. ما می خواهیم به جهان اطلاع دهیم. ما رانده شده ایم، در انقلاب تابستانی هستیم.

وی افزود: نکته دوم این است که با توجه به تاثیر اجتماعی این اردوها، تمرین عطوفت، دوستی و ایثار است. در این سفرها ممکن است سختی‌ها، سختی‌ها و عقب‌نشینی‌هایی پیش بیاید که دلسوزی، دوستی و علاقه شما در این سفر، انگیزه‌ای برای زندگی اجتماعی و تأثیرگذاری مؤثر در جامعه است.

مرادی در گفت و گو با دانش آموزان با بیان اینکه این سفر فرصت ها را تهدید می کند، تاکید کرد: در این اردو معاشرت کنید، دوست شوید، صبور باشید و انسانیت کنید. این زندگی بهانه ای است برای زندگی با کوشش برای رسیدن به کمال. ما تمام تلاش خود را کردیم تا این کمپ را به درستی ارائه کنیم و اگر خطایی در اردو دیدید تقصیر من است.

رئیس دانشگاه آزاد در خصوص روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از زحمات دانشجویان تقدیر کرد و با اشاره به تاثیرگذاری این اردو گفت: خود و شخصیت خود را ارتقا دهید.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.