دستگیری ۶ سوداگر مرگ با ۴۲۳ گرم انواع موادمخدر در زنجان

[ad_1]

ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: طی چند عملیات مختلف ۶ خرده‌فروش موادمخدر با ۴۲۳ گرم انواع موادمخدر در شهرستان زنجان دستگیر شدند.

سرهنگ داوود مرسلی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان زنجان، اظهار کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف مبارزه با خرده‌فروشان موادمخدر و معتادان پرخطر، ماموران انتظامی شهرستان زنجان این طرح در سطح شهرستان اجرا شد.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران پلیس با هماهنگی قضایی در چند عملیات جداگانه ۶ خرده‌فروش موادمخدر را دستگیر کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه آنان ۴۲۳ گرم انواع موادمخدر را کشف و دو دستگاه خودرو متعلق به متهمان توقیف شد.

این مسئول تصریح کرد: در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به موادمخدر، در راستای پاسخ‌گویی به مطالبات مردمی مبنی بر تجمع و ایجاد مزاحمت جوانان در محل کسب ماموران کلانتری ۱۲ سبزه‌میدان ضمن حضور در محل‌های مذکور مبادرت به پاکسازی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان خاطرنشان کرد: این طرح‌ها کماکان ادامه خواهد داشت و کسب رضایت شهروندان از انتظارات و اهداف ناجا است.

انتهای پیام

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.