در مرحله بعدی ما دو انتخاب خواهیم داشت

در مرحله بعدی ما دو انتخاب خواهیم داشت
کمپرسور بیتزر

البته این نوع کمپرسور برای کارکرد در دمای بالای صفر نیز مناسب است اما به دلیل قیمت نسبتاً بالای آن و نیاز به نصب تجهیزات اضافی در مدار تبرید آن، استفاده از آنها در این رنج دمای توجیه اقتصادی ندارد. دومین فرق اساسی اینستکه در سیستم های سرمایشی گاز تحت فشار است گاز تحت فشار میل زیادی برای مایع شدن دارد ما برای راحتی با شبنم زمستان مقایسه کردیم ولی اگر با سیستم های دیگ بخار آشنایی داشته باشید میدانید که به دلیل فشار ، حتی خود بخار آب در دماهای سوزان شبنم میزند و مایع میشود ! بخار تقطیر گلاب راتصور کنید یا سایر عرقیات دارو گیاهی یا الکل ، در همه اینها ایجاد شبنم در گرما ایجاد میشود بخاطر اینکه تراکم بخار زیاد است ولی در زمستان چون تراکم بخار کم است دماهای خیلی سرد لازم است ! تکنولوژی تراکم در کمپرسور سیلندر پیستونی از نوع رفتی و برگشتی میباشد.

کمپرسور بیتزر

 This post has been done by GSA Conte​nt Generator Demoversion.

کمپرسور اتومبیل بیتزر از انواع کمپرسور برودتی پیستونی است که با انواع مختلفی از گازها کار می کند (با توجه به نوع و تیپ کمپرسور). بیتزر آلمان یکی از شرکت های بزرگ در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع می باشد . شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ «شاید نتوانید محصولات ما را هر جایی ببینید ولی میتوانید همه جا احساسشان کنید.» است. برای مشاهده و یا دانلود کاتالوگ محصولات بیتزر اینجا کلیک کنید. برای مثال اگر قرار باشد دمای سیال مبرد تا حد بیشتری کاهش داده شود، از این کمپرسورها کمک میگیرند. یکی از مهمترین قطعات به کار رفته شده در کمپرسور بیتزر(bitzer) هیتر نام دارد زیرا مهمترین قطعه در برابر عدم برگشت مایع مبرد به کمپرسور می باشد. بوش ها یا یاتاقان ها، قطعات مکانیکی هستند که به گردش میل لنگ دور محور ثابت کمک می کنند و همچنین از حرکت در جهات ناخواسته جلوگیری می کنند.

به دلیل فشار بالا و محوریت میل لنگ در بین قطعات متحرک کمپرسور، میلنگ نقش به سزایی دارد و دارای اهمیتی بالایی است. سیلندر، پیستون، رینگ پیستون، شاتون، میل لنگ، سوپاپ های ساکشن و دیس شارژ از مهمترین قطعات کمپرسور بیتزر هستند. بیتزر را میتوان یکی از مطرحترین و به نامترین شرکتها در زمینه تولید و فروش تجهیزات سردخانه ای و صنایع برودتی و تهویه مطبوع بهحساب آورد. ولو پلیت یکی از قطعاتی است که تحت فشار بالا قرار دارد و بایستی از آلیاژ مناسب و کیفیت تولید مناسب باشد. طراحی این کمپرسور به گونه ای است تنوع انتخاب در انتخاب مبرد ، راندمان بالا و تنوع در بازه توانی تولید و عملکرد خطی است و طیف گسترده ای از کمپرسور های سمی هرمتیک را شامل می شود و پاسخگوی بسیاری از نیاز ها می باشد . ۱- نوع HSK کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، جهت تهویه مطبوع هوا در دماهای بالای صفر درجه مناسب است.

استفاده از کمپرسورهای اسکرو به دلیل توان و ضریب عملکرد بالا در ساخت چیلر و سیستمهای رک جهت سردخانهها، بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است. توجه : یکی از مهمترین ویژگیهای کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، طراحی و دوام بسیار عالی این کمپرسور بیتزر جهت استفاده طولانی مدت بهحساب میآید. اول انتخاب کمپرسور بر حسب میزان بار برودتی که از قبل توسط نرم افزار های محاسبه بار برودتی مانند KEEPRITE محاسبه شده است. در سال 1961، آلریش شفلر(Ulrich Schaufler) مدیریت مجموعه را بر عهده گرفت. تعداد سوراخهای صافیها بر اساس کاربردشان تعیین می گردد که مواد هرچه روانتر باشد از صافیهای با منافذ ریزتر و هرچه دانه گرانروی بیشتری داشته باشند با سوراخهای درشت تر انتخاب می گردد . از محصولات شرکت بیتزر که در زمینه ارائه خدمات مربوط به صنایع برودتی بروز بازار در حدود ۸۵ سال متوالی مشغول به فعالیت است. بیتزر جزو برترین برندهای تولید کننده کمپرسور می باشد که کمپرسور های متنوعی تولید می کند و توانسته است که محصولات خود را با کیفیت بالا و خدمات ویژه ای ارائه دهد. لازم به ذکر است که شرکت دامون گارانتی ۶ ماهه برای کمپرسورهای سیلندر پیستونی بیتزر را نیز ارائه میدهد. Post w as c​re​ated  with t​he help of G SA Content G en​er​ator  DE MO .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.