داوری کارشناس پرسپولیس و هواداران

[ad_1]

دو داور حرفه ای درباره تصمیم پرسپولیس و هواداران صحبت کردند.

نوید مظفری، کارشناس داوری در گفت وگو با ایسنا، درباره دیدار داوری پرسپولیس و هواداران گفت: حمید حاج ملک بین هواداران و پرسپولیس قضاوت کرد. بازی با خشونت و خطاهایی همراه بود که حتی کمک داور اول با اخطار به بازیکنان کمک کرد تا بازی را کنترل کنند و ظاهراً بازیکنان 30 دقیقه ابتدایی بازی را جدی نگرفتند.

وی ادامه داد: تذکری که به رامین رضاییان داده شده درست است اما نوع برخورد داور با بازیکنان بسیار سخت گیرانه است و معلوم نیست این رفتار در کدام کلاس برای برخی از داوران ما توصیه شده است. اخطار به بازیکن هوادار در دقیقه 58 و بازیکن پرسپولیس در دقیقه 60 تصمیم خوبی است که داور گرفته است. باز هم شاهد بی کفایتی داور این بار و سرمربی تیم هواداری بودیم.

مظفری افزود: در این بازی در 80 درصد بازی های لیگ برتر، داور چهارم قادر به کنترل بخش فنی و کادر فنی تیم ها نیست و باید برای کاهش اعتراض داور را فراخواند. این روندی است که به نابرابری تیم های داوری برمی گردد. تعداد کارت های اخطار و رفتار بازیکنان دو تیم که از هر طرف به مصاف یکدیگر رفتند و به مصاف هم رفتند، نتیجه اشتباه داوری در تصمیم گیری و عدم برگزاری مناسب این دیدار بود. در مجموع تیم داوری در این دیدار هیچ اشتباهی نداشتند. با این حال نمی توان کیفیت تصمیم داور را زیاده روی کرد.

تورج حقوردی همچنین در این باره اظهار داشت: داور شرایط خاصی نداشت اما داور در برخی از خطاهای میانی اشتباه می کرد و باعث بالا و پایین شدن مسابقه شد. به شدت مورد توبیخ قرار گرفت و خوشبختانه شرایط خاصی پیش نیامد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.