داده های زمینی جدید را در دو بخش زمانی تولید کنید

[ad_1]

رئیس کمیسیون ملی مواد معدنی و معدنی کشور از برنامه ریزی برای اطلاع رسانی به روز در مقیاس 150 متری و در مرحله اول تحقیقات عمومی و زیرساختی خبر داد و گفت: این کار با همکاری سازمان های آموزشی مستقر است. .

به گزارش ایسناعلیرضا شهیدی با بیان اینکه این طرح به منظور اجرای تغییرات اقلیمی و کشف ذخایر جدید معدنی در کشور از ابتدای دولت سیزدهم با هدف ایجاد تحرک و پویایی در گروهی متنوع از کارشناسان و مهندسین طراحی شده است، گفت: علیرضا شهیدی. : با دستیابی به داده های جدید و معنادار در زمینه علوم زمین و تحقیقات منابع معدنی، در نظر داریم با پیاده سازی سیستم فعلی و اجرای هر چه بهتر تحولات زمین شناسی و تحقیقات مواد معدنی با همکاری سازمان های دانش بنیان، پویایی دانش بنیان را بسیج کنیم. . مهندسین و پیمانکاران در این زمینه ایجاد کنند.

شهید با اشاره به اعلام سال تحصیلی و اشتغالزایی از سوی مقام معظم رهبری گفت: در وهله اول باید پژوهش و زیرساخت در کشور وجود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حوزه فعالیت و منابع گسترده موجود، نیاز به برون سپاری خدمات متخصصان در زمینه های جغرافیا، جغرافیا و اقتصاد، جغرافیا، فعالیت های ژئوفیزیک و باد و تحلیل تولیدات و تحقیقات ملی است. که غیرقابل انکار و ناامیدکننده است.» مشاوران، دانشگاهیان و متخصصان این حوزه را برای دستیابی به اهداف تعیین شده انتخاب کنید.

رئیس پژوهشکده اقلیم کشور خاطرنشان کرد: امسال در دو مرحله فراخوان مشترک مستندسازی و انتخاب مشاوران از سازمان‌های تخصصی در زمینه زمین‌شناسی و تحقیقات ملی را با هدف همکاری منتشر می‌کنیم. منابع انسانی: «اداره معدن و زمین شناسی کشور خواهد بود.

شهیدی در خصوص روابط عمومی انجمن تحقیقات مواد معدنی و معدنی اظهار امیدواری کرد: اگر برنامه های کوچک تغییر اقلیم و استخراج معادن در کشور به درستی و به موقع اجرا شود، بتوانیم با مشکلات مربوط به تولید مواد معدنی مقابله کنیم. منابع طبیعی و نیازهای صنعت و توسعه زیرساخت ها.، شهر و محیط زیست کشور از نظر جغرافیایی که با مشارکت کارشناسان، مشاوران، سازمان های آموزشی و پیمانکاران حرفه ای قابل دستیابی است.

فراخوان مشترک صدور قراردادهای مورد نیاز سازمان زمین شناسی و انعقاد قرارداد، انتخاب مشاور و چارچوب قانونی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری به مدت یک ماه انجام می شود و مراجعه کنندگان می توانند به این دفتر مراجعه کنند. . سایت رسمی سازمان www .gsi.ir و یا فرآیند خرید دولت الکترونیک جهت مشارکت در این فرآیند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.