دادستان کل کشور دستور رسیدگی «فوری و صادقانه» به علت سقوط هواپیما در مشهد را صادر کرده است.

[ad_1]

دادستان کل کشور دستور رسیدگی «فوری و صادقانه» به علت سقوط هواپیما در مشهد را صادر کرده است.

دادستان کل کشور به دادستان مشهد دستور داد تا مراقب عامل یا عامل این اقدام شنیع باشد و کشف دست در پشت صحنه در دستور کار قرار گیرد.افسران اطلاعاتی و امنیتی.

به گزارش ایکنا به نقل از ایسنا، در سومین روز از ماه مبارک رمضان، یک متفکر تکفیری به سه جهادگر در داخل محوطه حضرت محمد (ص) حمله کرد. که متاسفانه منجر به شهادت و ضعف آنها شد.
در پی این حمله ناجوانمردانه، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان عمومی و انقلاب مشهد در نامه ای به دادستان مشهد و مسئولان اطلاعاتی، دستور دهید عامل یا عامل آن هوشیار باشد تا مقصر را پیدا کند. ریشه و شناسایی گروه های پس زمینه. بلافاصله گزارش نتایج را وارد کنید.

متن این نامه به شرح زیر است:
نام خدا
خبر جنایت و سرکوب یک متفکر تکفیری بر سه عالم جهادگر مکتب امام جعفر صادق (ع) موجب شوک و ندامت شده است.
تسلیت به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا راو خواری. در دروازه های ملکوتش و ارواح زائران به حرم آن حضرت هجوم آوردند و موجب شهادت و مجروحیت آنان شدند، بلافاصله این موضوع را در دستور کار قرار دادند تا طبق قانون به اشد مجازات برسند.
دشمنان اسلام و اهل بیت علیهم السلام بدانند که هرگز نخواهند توانست این بدی ها و پلیدی ها را در جهان اسلام و جهان اسلام بریزند و نظام جمهوری اسلامی ایران چنین خواهد بود. بیت علیهم السلام همچون گذشته با دشمنان اسلام و اهل بیت علیهم السلام جنگید و مایه عزت و جلال جهان اسلام خواهد بود.
نتایج تحقیق و تجزیه و تحلیل و نتایج به دست آمده باید به دفتر من گزارش شود
محمدجعفر منتظری

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.