خود دولت صهیونیستی درگیر نماز عید خواهد بود

[ad_1]

در پی درگیری های اخیر رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین، یکی از رسانه های عربی گزارش داد که دو رویداد اخیر صهیونیست ها را تکان داده است که یکی شلیک موشک از نوار غزه و دیگری شلیک موشک از نوار غزه بود. ایران 22 پهپاد پرتاب می کند و صهیونیست های اشغالگر بالاخره خود را وقف عید پسح خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه منطقه ای رای الیوم در مقاله ای به قلم عبدالباری عطوان، نویسنده و مفسر مشهور جهان عرب نوشت: همانطور که در آنجا بیان شد، زیرا خداوند به قدرت و توانایی فلسطینیان آگاه است. مردمی که مقاومت خواهند کرد و اگر ملتی را برای این منظور انتخاب کند، بنی اسرائیل بدون هیچ جنگی در امنیت و آرامش کامل زندگی خواهند کرد.

این روزها که من و میلیون ها نفر دیگر نبردهای شدید بین مردم فلسطین و نیروهای اشغالگر اسرائیل را در مسجد الاقصی و اطراف آن تماشا می کنیم، این دوست مصری را به یاد می آورم. پیش از این نیز چهار شهادت در چهار شهر مختلف در سرزمین های اشغالی انجام شده بود که بر اثر آن 14 صهیونیست شهید و تعدادی دیگر زخمی شدند و همچنین 5 فلسطینی مجری این عملیات به شهادت رسیدند.

به دنبال طوفان الاقصی که تا امروز ادامه دارد، جنایات اسرائیل را در چشم جهانیان برملا کرد و برنامه افراط گرایان تحت حمایت ارتش آن زمان را خنثی کرد.» این مراسم در الاقصی برگزار شد. در این بیانیه آمده است. گروه های مخالف در نوار غزه تهدید کرده اند که در صورت ادامه شورش ها، صدها موشک و احتمالاً هزاران راکت به سمت قدس اشغالی تل آویو شلیک خواهند کرد و اکنون وضعیت متفاوت است. نه برای آشتی مصر. موشک پرتاب شده از نوار غزه در روز دوشنبه هشداری است برای اینکه تهدید مخالفان جدی است، بنابراین آتش در خاکستر است و ده روز پایانی ماه مبارک رمضان در سایه روح اسارت و رستگاری و شهادت است. .

در دو روز گذشته دو اتفاق مهم رخ داد که مقامات صهیونیستی و ساکنان آنها را در شوک فرو برد. اولین حادثه یک نارنجک راکتی بود که توسط گردان های عزالدین قسام شاخه حماس به سمت هواپیماهای جنگی اسرائیل که صبح روز سه شنبه به نوار غزه حمله کردند، شلیک شد. حملات اسرائیل در پاسخ به شلیک راکتی از سوی شهر صهیونیستی کسوفیم، اولین حمله از زمان آغاز درگیری اعراب و اسرائیل با یک سلاح «استریل» بود که وارد میدان نبرد شد.

نکته مهم دیگر رصد پهپاد «بو 22» است. این هواپیما که در یک رزمایش نظامی ایران در یک روز نظامی به فضا پرتاب شد، می‌توانست 3000 کیلومتر پرواز کند و به نقطه‌ای حمله کند که تشخیص آن دشوار باشد، شاید همانطور که رئیس جمهور ابراهیم رئیسی هشدار داده بود.ایران قصد دارد به زیرزمین حمله کند. اسرائیل اگر به ایران حمله کند.

این بیانیه می افزاید: موشک کورنت ساخت سوریه و روسیه تانک مرکاوا را که مظهر صنعت اسرائیل است منهدم کرده و از ورود آن به نوار غزه در 10 سال گذشته جلوگیری کرده است. به نظر می رسد که موشک استریل ساخت روسیه از حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه در آینده جلوگیری می کند و این موشک ها بهتر از موشک های استینگر آمریکا هستند که نقش اساسی در موفقیت ارتش داشتند.افغانستان در افغانستان پیدا شد. یاکی..

22 امین پهپاد ایرانی تهدیدی برای ارتش اسرائیل است زیرا می تواند به راحتی به داخل اسرائیل نفوذ کند و ایران صدها موشک از این دست دارد. این پهپاد به جنوب لبنان، صنعا و بغداد می رسد و مجهز به موشک های بالستیک و بال است؛ موشک هایی که در یمن برجسته هستند. جنگ، گنبدهای آهنین را شکست داد و اساطیر صهیونیستی را در نوار غزه و جنوب لبنان از بین برد.

در پایان این نوشتار، فلسطینیان در اورشلیم با وحشت صهیونیست‌های ساکن در این کشور و ممانعت از فداکاری‌های آنان مواجه می‌شوند و روزی فرا می‌رسد که مقاومت در غزه، جنوب لبنان، صنعا و عراق «فداکاری» خواهد کرد. دولت غیرقانونی اسرائیل انشاءالله با توجه به شورش ها، کشتارها و تحقیر مردم فلسطین و کشورهای عربی و اسلامی، این روز به زودی فرا خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.