خرید-نکات-هزینه-ها-و-راهنمای-خرید-انواع-سردخانه-های-صنعتی

خرید نکات هزینه ها و راهنمای خرید انواع سردخانه های صنعتی
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

هنگام ورود و خروج به یک اتاق سردخانه، در صورتی که کارشناسی شده، با دقت کامل و در نظر گرفتن موارد خاص، صورت نگیرد ممکن است هوای زیاد وارد و یا خارج شود. همچنین در ساخت سازه باید دقت کنیم که عایق بندی به خوبی انجام شود. 9) یک شیر تسکین دهنده فشار تهویه یا یک شیر سرریز برای یکسان سازی فشار بین اتاق سردخانه و هوای اطراف (یکسان سازی فشار دو طرفه) در اجرای سردخانه در مشهد باید در نظر بگیرید. 1) مهم ترین و اساسی ترین نکته در طراحی و اجرای سردخانه در مشهد که باید بدانید این است که تمام بخش های سردخانه با هم ارتباط زیادی دارند به گونه ای که فراموش کردن یکی از آن ها می تواند در آینده شما را دچار مشکل کند. 10) در طراحی و ساخت سردخانه ها در مشهد، موضوع فشار هوا را جدی نگیریم ممکن است هوای داخل آن بیش از حد خنک شود و در نهایتا باعث ایجاد برفک ها بر روی سقف و دیواره ها شده و در نهایتا پس از مدتی سیستم سردخانه را دچار خرابی می کند. Post h᠎as ​been gen er at᠎ed  with the  help of G SA C onte nt Generator Demov ersion!

ساخت سردخانه میوه

البته در نظر گرفتن این تبادل هوا باید به اندازه کارشناسی شده باشد، چون در صورتی که تبادل هوا، بیش از اندازه باشد، کمپرسورهای سردخانه شروع به کار می کنند و سردخانه بیش از حد سرد شده و ممکن است باعث از بین رفتن مواد غذایی یا همان موادی که در آنجا قرار میگیرد، شود. این عوامل هم درونی هستند و خارجی، عوامل درونی به همان موادی که در داخل میوه قرار دارد گفته می شود که باعث سرعت گرفتن فساد می شود. در طراحی انواع سردخانه ها همواره نکات بسیاری وجود دارد که بستگی مواردی مانند موادی که می خواهید در آن نگهداری کنید و فضایی که برای این سیستم در نظر گرفته و عوامل وابسته به این موارد دارد. بر اساس نوع مواد غذایی که قرار است در این سردخانه ها، نگهداری شود، دمای خاصی را در نظر می گیرند. پروتئینها و میوهجات اگر در دمای بالای صفر و حتی کمی پایینتر از صفر نگهداری شوند ممکن است فاسد شوند؛ به همین دلیل نگهداری از آنها در سیستمهای زیر صفر یک امر ضروری به شمار میرود.

قیمت ساخت سردخانه

2) سردخانه ها در یک تقسیم بندی به دو دسته سردخانه بالای صفر و زیر صفر تقسیم بندی می شود که در طراحی باید این مورد را حتما در نظر بگیرید. چون بسته به فشار آب و هوای منطقه، مقدار مشخصی را برای تبادل هوای سردخانه با بیرون در نظر می قیمت ساخت سردخانه بالای صفر گیرند. ، همان طور که میدانید کشور ما کشوری با اقلیم های متنوع آب و هایی است و کشوری منساب برای کشاورزی و تولید انواع میوه ، صیفی جات و سبزیجات می باشد ، ، طبق آمارهای جهانی ایران همواره در بین ده تولید کننده ی برتر جهان در تولید محصولات کشاورزی بوده است ، این آماربیانگر بازار جذاب و پر سود این محصولات میباشد ، اما متاسفانه به قدری که در تولید این محصولات موفق عمل کردیم در تاسیس سردخانه نگهداری میوه و محصولات کشاورزی خوب عمل نکرده ایم . 12) طبق ایزو 27000، طبق قانونی در این استاندارد وجود دارد، لازم است که یک دستگاه هشدار دهنده در اتاق های سردخانه با حجم بیش از 10 متر مکعب (اتاق هایی که افراد می توانند به آن وارد شوند) نصب شود. طبق اعلام اتحادیه جهانی زنجیره ای سرد ، صاحبان و بهره برداران انبارهای سردخانه پیش بینی می کنند از سال 2018 و 2022 نرخ رشد مرکب 4٪ را تحقق بخشند.

از این رو در ساخت سردخانه های بزرگ با ظرفیت سرمایشی بالا از آمونیاک استفاده می کنند. این مدل دستگاه ها معمولا با وارد کردن تدریجی محصول و تعویض سریع آن همراه است و زمان نگهداری محصول در این دستگاه ها حداقل 1 تا 2 روز و حداکثر تا 15 روز است. باید بررسی کرد مقدار حجم ثابت روزانه در سردخانه چقدر است و در طول روز چه حجمی از محصولات وارد و خارج می شوند. این تبادل هوا می تواند منجر به سناریویی شود که در آن دیگر دمای اتاق سردخانه توسط سیستم تبرید قابل حفظ نباشد و قطعا نیازی به توضیح نیست که هزینه های مصرف برق و انرژی سردخانه در صورت رعایت نکردن این نکات در طراحی ها، چقدر می تواند برای شما افزایش پیدا کند. کندانسور و اواپراتور را می توان به دو گروه هوایی و آبی دسته بندی نمود که در سرخانه ها باید از اواپراتور هوایی استفاده نمود ولی کندانسور را می توان از نوع هوایی یا آبی انتخاب نمود که قیمت تمام شده کندانسور های آبی نسبت به مدل هوایی کمتر می باشد و همچنین راندمان بالاتری دارند اما هزینه تعمیر و نگهداری آنها بالا می باشد و از سمت دیگر کندانسور های هوایی به دلیل فن های قوی که بر روی آن نصب می شود مصرف انرژی بالاتری داشته و قیمت تمام شده آن افزایش یافته است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.