خدمات خمکاری نظری برش استیل لیزر و خم کاری نظری

خدمات خمکاری نظری – برش استیل لیزر و خم کاری نظری
خم برک, خمکاری برک, پرس برک

خم کاری هیدرولیک: پرس هیدرولیک به عنوان آخرین فناوری در عرصه خم کاری در نظر گرفته میشود و بیشتر از آن برای خم کاری ظریف ورق فلزی استفاده میشود و همین مسئله باعث شده است که به یک روش محبوب برای خم کردن ورق فلزی تبدیل شود. از نظر قدرت این نوع پرس ها از قدرت کمتری نسبت به پرس های هیدرولیکی برخوردار هستند به عبارتی برای خم کاری و فرم دهی ورق های ضخیم مناسب نیستند. این دستگاه برای کارگاه تولیدی مخازن و تانکر یا کارگاه های بزرگ نورد که روزانه ۲۰ تا ۳۰ استوانه با قطر بزرگ تولید می کنند ، مناسب است . برند یورواستمپ با بیش از 50 سال سابقه در تولید قطعات و لوازم پرس برک از جمله سنبه و ماتریس در ایتالیا بازار های جهانی را در اختیار خود قرار داده و جزو بهترین برند های موجود با بالاترین تنوع در بازار محسوب می شوند همچنین می توانید جهت درخواست کاتالوگ های سنبه و ماتریس پرس برک یورو استمپ با ما ارتباط برقرار کنید.

به دلیل ظهور پرس های برقی که از ساختار ساده تری نسبت به آنها برخوردار هستند ، این پرس ها در حال منسوخ شدن هستند و در حال حاضر شرکت های محدودی از جمله Kempler Kraas مبادرت به ساخت آنها می کنند. تیر فوقانی هنگامی که استوانه تقریبا کامل می شود کنار می رود بنابراین هنگام نورد قطرهای کوچک تداخلی پیش نخواهد آمد .با این دستگاه های ترکیبی ، سازندگان می توانند قطعات طویل تر و با ضخامت بیشتر و قطرهای تنگ تری نسبت به دستگاه های سنتی ایجاد کنند . پس از مدتی برای خم کردن ورق های ضخیم تر هم خمکن ها برقی شده و پس از آن مدل های هیدرولیکی به بازار آمدند.ولی همچنان مشکل پایین بودن کیفیت خمکاری وجود داشت .تا اینکه با ابداع دستگاه پرس برک و از طریق انجام خم کاری با فشار از بالا ،بهبود نسبی در کیفیت همکاری به وجود آمد و همچنین امکان خمکاری ضخامت های تا ۲۰ میل و حتی بالاتر نیز فراهم شد .پرس برک همچنان در بازار عرضه و مورد استفاده شمار زیادی از صنعتگران میباشد .این دستگاهها نیز همچون سایر تکنولوژیها روز به روز پیشرفته ترشده و قابلیت انجام خمهایی با کیفیت تر رو سریع تر و دقیق تر رو خواهند داشت.

و با استفاده از ابزار مخصوص شکل دهی شوند .

خم شدن فرآیندی است که در آن فلز به گونه ای تغییر شکل می یابد که طول و ضخامت قبل از خم شدن و بعد از خم شدن ثابت می ماند. ورق فلز به طور متناوب از این رول ها عبور میکند و قطعه فلز برش داده میشود. به بیان کلی ، این استوانه ها دارای قطرهای کوچکی هستند که می توانند به طور کامل بر روی پرس برک و با استفاده از ابزار مخصوص شکل دهی شوند . دستگاه های نورد به طور مشخص در تولید استوانه با قطر بزرگ کارآمد هستند . پرس برک ماشین سازی یوسفی یکی از پر طرفدار ترین دستگاه های خم برک موجود در بین مشتریان می باشد علت این پرطرفدار بودن کیفیت بالا و خمکاری آسان با خمکن برک این مجموعه می باشد و از آنجایی که ما راحتی مشتریان و کاربردی بودن و با کیفیت بودن دستگاه ها را سر لوحه کار خود قرار دادیم تلاش کردیم تا پرس برک هایی با جدیدترین روش خمکاری مطابق با دستگاه های AMADA و TRUMP را بسازیم که به زودی از این خم کن برک رو نمایی خواهیم کرد. Th᠎is article was written with GSA  Content G​en er ator ​DEMO!

درجه ی بالایی از اتوماسیون را داراست.

با وارد کردن برنامه ی خم در سیستم PLC دستگاه های خم کن ورق فولدینگ CNC، می توان چند عملیات متفاوت و پیچیده ی خم کاری را به صورت اتوماتیک انجام داد.دستگاه های فولدینگ دارای مجموعه ی واحدی از ابزارهای پرکاربرد خمکاری است که می تواند برای تقریبا همه ی کاربرد ها مورد استفاده قرار گیرد. برای این منظور فلز ممکن است چندین بار توسط یک پرس برک خم شود تا زمانی که فرم مورد نظر به دست آید. خم شدن متداول ترین شکل فرآیند تغییر ورق فلز است. شرکت CIDAN از شرکت های قدرتمند در زمینه ی طراحی و تولید انواع ماشین آلات صنعتی (ورق کاری) می باشد. برای خمکاری ورقهای فلزی با زاویه بیش از نود درجه ، نیاز به ابزارهای خاصی هست که قادر به تولید نیروی فشاری افقی نیز باشند. علاوه بر این اپراتور برای ایجاد درجه خاصی از خم شدن دیگر مجبور نیست مقدار فشار مورد نیاز را تخمین بزند. درجه ی بالایی از اتوماسیون را داراست. در این موارد ، پرس برک استوانه را به صورت تکه تکه شکل دهی می کند تا نهایتا استوانه بسته شود . ᠎Da ta h as ᠎been created with the  he lp of G​SA Conte​nt Generator DEMO!

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.