خدمات برش فلز با لیزر Boresh

سرویس ها برش فلز با لیزر – Metal Boresh
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, سرویس ها برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی قابل انعطاف هست و به سادگی خم می شود. آینههای بهکار رفته در ادامه دستگاه برش لیزر از گونه منحنی بوده که به این برهان تمرکز پرتوی لیزر بر بر روی نقطه گزینه حیث با اعتنا بالایی شکل گرفته و از پراکندگی اشعههای لیزر خودداری میشود.

یک لیزر تجاری به جهت برش مواد شامل یک سیستم در دست گرفتن حرکت به جهت دنبال نمودن CNC یا این که کد G از الگویی هست که می بایست بر بر روی مواد برش دیتا شود.

لیزر با تولید گرما و حرارت بالا بر بر روی فلزات، آن ها را پایین اثر گذاری قرار دیتا و منجر تولید انواع دقیق و بینظیر بر بر روی ورقههای فلزی میشود.

هرچه چین و پلیسه ها در ادامه قطعات برش دیتا شده کاهش باشد، میزان مرغوب بودن صفحه های ایجاد شده خوبتر خواهد بود.

بطوری که هر چه میزان قطعات ساخته و مونتاژ شده میزان مرغوب بودن و اعتنا بالاتری داشته باشند به کارگیری از دستگاه های CNC(سی ان سی) پیشرفته عمده احساس می شود.

ثبات لیزر در ادامه ارتفاع فرایند برش که در ادامه مسیر نخ نما حرکت می کند سبب ساز تولید حاشیه های تمیز خیس می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز خودداری میکند.

به علاوه، اشعه لیزر با توده شدن در ادامه یک نقطه حرارت بالایی تولید کرده که در ادامه غایت موجب برش لیزر فلز میشود.

اقتدار رفلکس اشعه لیزر فلز مس در ادامه وضعیت مذاب به کاهش از 70% می رسد. علاوه بر همین با اعتنا به امکان بازتابی و انعکاسی فلز آلومینیوم همین قابلیت که به دستگاه لیزر زخم وارد شود، و فعالیت همین دستگاه ها مختل شود، هم وجود داشت.

پیک اقتدار حداکثر میزان انرژی هست که با یک پالس به دست می آید. دستگاه برش لیزر آلومینیوم همانطور که ار نامش هم پیداست از لیزر به جهت برش آلومینیوم بهره می برد و این مسئله منجر میگردد تا مزیت های متعددی به زمان برش لیزر آلومینیوم به وجود آید.

راحتی فعالیت با دستگاه برش لیزر از مزایای به کارگیری از آن است. البته فلزاتی نظیر فولاد، آهن، آلومینیوم و برش لیزر استیل بیشترین کاربرد را در ادامه برش با لیزر دارند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، فرآیند برش لیزر فلزات با تابیده شدن لیزر و تولید گرما بر سطحی از فلز که قصد برش آن را داریم شروع میشود.

آن ها نقص‌ به وجود آمده به جهت دستگاه را به نوع ای به جهت خریدار تفسیر می دهد که به شتاب حل شود.

در ادامه رویه لیزر برش مس، یک سورس به تیتر مبداء نور را به سمت مرحله متریال تابانده و فعالیت برش را انجام میدهد؛ به همین نکته اعتنا داشته باشید که اقتدار دستگاه بر شالوده کالا و ضخامت قطعه انتخاب می شود.

کمپانی بیمر پیشنهاد می نماید جهت برش اشکال فلزات رنگیاز سورس لیزر فایبر IPG یا این که سورس لیزر GW به کارگیری نمایید چون همین سورس ها مهم حافظ کانکتور خروجی فیبر نوری در ادامه در مقابل رفلکس لیزر هستند که از زخم دیدن سورس لیزر در ادامه زمان برش فلزات رنگین همچون مس و آلومینیوم مراقبت میکند.

مرتبه ای که منحنی های نور در ادامه اطراف سطح های به تیتر انکسار (diffraction) شناخته می شود و عمده لیزرها مهم شتاب انکسار اندک میباشند تا سطح های فراتر شدت نور را در ادامه فواصل طولانی خیس قابلیت پذیر کنند.

دیدنی هست بدانید همانقدر که ذهنِ شما به بحران کشیده شده است، در ادامه حقیقت نیز به کارگیری از تکنولوژی برش لیزر فلزات، در ادامه صنعت های گوناگون طیفِ کاربردیِ زیاد گوناگونی دارد.

رویه دیگری که در ادامه سال های آخر و سپس از بروز تکنولوژی لیزر گزینه به کارگیری قرار گرفت، دستگاه برش لیزر میباشد.

پارامترهای زیاد متنوع دیگری هم میباشند که در ادامه میزان مرغوب بودن آخری برش اثر گذار اند، البته در ادامه شکل در دست گرفتن مناسب، برش لیزری یک رویه دقیق، قابل اطمینان و استوار به جهت برش مواد اول به شمار میرود.

هم اکنون چنانچه مواد دیگری نظیر نیکل و مولیبدن باشند و به استیل بیشتر گردند خصوصیت ضد زنگ بودن استیل را ارتقاء می دهند.

در ادامه همین رویه مقدار نادرست به مراتب بالا بوده و در ادامه عین هم اکنون قابلیت تولید طرحهای پیچیده هم مقدور نمیباشد.

برخلاف رویه قبل در ادامه همین روش، مقدار نادرست به مقدار قابل توجهی کمتر یافته و صنعتگران توانمند میباشند تا فلزات را با اشکال شکلها و طرحهای پیچیده برش دهند.

بزرگترین مزیت به کارگیری از سرویس ها CNC اکو آرک حذف خطاهای انسانی از بخش برش و شیار نماهای فلزی می باشد که عاقبت آن پیاده سازی ظریف نقشه های ایجاد شده به وسیله معماران متشخص با رویه های تماما اتوماتیک و کمترین نادرست می باشد.

یک سیستم در دست گرفتن طول خازنی مسافت زیاد ظریف فی مابین انتهای نازل دستگاه و مرحله جسم را که در ادامه هم اکنون برش است، نگهداری می کند.

با همین هم اکنون هنوز اضطراری هست که بتوانیم از تولید زخم به لیزر در ادامه زمان گسترش موقعیت خودداری نماییم و یا این که چنانچه با تجهیزات مواجه می شویم.

هنگامی که بخواهید از لیزرهای فیبری به کارگیری نمایید در دست گرفتن تام بر بر روی اشعه لیزر خویش خواهید داشت. همین بدان معناست که میتوانید خروجی گرمای اشعه، شدت اشعه بر بر روی متریال و مدت دوران به کارگیری از اشعه را در دست گرفتن کنید.

شتاب برشکاری: ما‌درها با به کارگیری از دستگاههای برش پرتوان و پرقدرت با بهرهگیری از نیروی فنی با تجربه، در ادامه کوتاهترین دوران و با بالاترین مقدار دقت، برشکاری پروفیل آلومینیومی را انجام میدهیم.

یک دستگاه برش لیزری کریستالی مهم ارتفاع قدمت کمتری نسبت به دیگر دستگاههای برش لیزر در ادامه بازار هست به این معنی که چیزی فی مابین ۸٫۰۰۰ الی ۱۵٫۰۰۰ ساعت، که همین بدان معناست که در ادامه ارتفاع دوران عمده هزینههای بیشتری را به جهت شما در ادامه بر خواهد داشت، اضطراری به ذکر هست که چنانچه دیودهای تلمبهای گرانقیمت را ردوبدل نکنید، میشکنند.

برش لیزر آلومینیوم یکی از از کارهایی هست که اکثری از کمپانی ها در ادامه انجام آن مقداری نقص‌ دارا هستند که همین نقص‌ مهم عوارض متعددی می باشد. This post was gener ated  wi th GSA C᠎on​te​nt Ge nerato r  DE MO.

کمپانی های متعددی وجود دارا هستند که در ادامه حوزه برش لیزری آلومینیوم کار کرده و هر یک ارزش برش لیزرآلومینیوم را خودشان انتخاب می نمایند و هیچ کدام از آن ها تعرفه معین و ثابتی ندارد.

ما‌درها احساس می‌کنیم که همین مزایا آن را بهترین گونه برش لیزری کرده است. گاز کمکی N2 نیتروژن میزان مرغوب بودن زیاد بالاتری در ادامه حاشیه های برش به شما ارائه می دهد اما بالطبع می بایست از شتاب برش کمتری به کارگیری نمایید چون گاز کمکی نیتروژن مثل اکسیژن اکسیداسیون و برش فلز را تسریع نمیکند.

سرویس ها برش لیزری ورق آهن با اکسیژن در ادامه تیم آهن تاپ انجام می شود. در ادامه تیم صنعتی شیت لیزر همگی سرویس ها برش لیزر بر بر روی اشکال متریال و بقیه سرویس ها همچون خمکاری، جوشکاری ، تراشکاری و غیره به رویه مدرن با بهترین و به روزترین دستگاههای روز جهان شکل میپذیرد.

همانطور که روشهای متعدد برش لیزری وجود دارا هستند که در ادامه بالا تفسیر دادیم، تکنیکهای متمایز هم به جهت فعالیت با لیزر وجود دارند.

پلی کربنات تعیین قابل قبولی به تیتر متریالی که بخواهیم با لیزر برش دهیم نیست. به طور کلی، هرچه ورق فولاد ضخیم خیس باشد اقتدار بیشتری به جهت برش آن اضطراری هست و شتاب برش مناسب تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به مقاومت پرتو لیزر انتخاب می شود.

لیزر در ادامه ضخامت های ذیل مهم شتاب بالایی بوده اما شتاب آن در ادامه ضخامت های بالا به شدت کمتر مییابد.

مثال برش آلومینیوم 6061 به ضخامت 10 میلیمتر با به کارگیری از برش واترجت. مدرنترین ابزار به جهت برش آلومینیوم، دستگاه برش لیزر می باشد.

اعتنا داشته آنتی رفکلس بودن سورس ارتباطی به بضاعت برش یا این که عدم بضاعت برش فلزات رنگی ندارد ، به کلمه دیگر سورس های MAX و RAYCUS هم توانمند به برش فلزات رنگین مانند آلومینیوم مس و برنج می باشند البته موضوع ای که می بایست گزینه اعتنا قرار گیرد همین هست که همین عمل، موجب زخم جدی و سنگینی به مبداء سورس های لیزر فایبر سوای محافط رفلکس می شود.

از جمله مس آلومینیوم برنج و … کمترین مقدار کرف (Kerf) یا این که باربرداری زمان برش آلومینیوم با به کارگیری از دستگاه برش لیزری فایبر، قابلیت برش المان های کوچک و با نازکی بالا تولید می شود.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می نماییم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می شود.

طرز فعالیت نمودن دستگاه های لیزر به نوع ای هست که اولیه اشعه لیزر از هد دستگاه بر بر روی متریالی که قصد برش و یا این که حکاکی آنرا داریم تابانده شده و سپس همین پرتوی لیزری با اعتنا به شدت قدرتی که به جهت آن تهیه شده متریال را برش یا این که حکاکی می کند.

همین فلزات خواص رفلکس اشعه زیاد متعددی نسبت به فلزات آهنی دارند. به طور اکثر از دو رویه به جهت برش فلزات به کارگیری میشود.

و چنانچه برنامه ای ارسال شود هزینه ورق جداگانه حساب میگردد یا این که با این برش؟ همین نصیب با گرمای تولید شده آب میگردد و آنگاه به وسیله فشار گاز از بر روی جسم گزینه حیث پاک شده تا در ادامه غایت برش فلزی شکل گیرد.

از گزاره دستگاههای برش لیزری جامد می توان به دستگاه CNC اشاره نمود که عمده مطلوب برش و حکاکی بر بر روی فلزات میباشد.

همانگونه که میدانید در ادامه هر صنایعی گونه دستگاه لیزر مختلف هست به تیتر نمونه در ادامه صنعت های گوناگون نظیر چرم کیف و کفش و چوب اقتدار حکاکی مختلف می باشد.

فناوری لیزر مهم چند خصوصیت مخصوص به شخص هست که بر میزان مرغوب بودن برش های آن تأثیر می گذارد. سورس های IPG , و GW مهم امکان آنتی رفلکت می باشند.

از فی مابین سورس های موجود در ادامه بازار از گزاره IPG، MAX ،RAYCUS ، GW و … به عبارتی همین امکان لیزر صنعتگران را در ادامه وصال به عاقبت دلخواه امداد کرده و در ادامه غایت همه برشها به دقیقترین وضعیت انجام میگیرد.

برش لیزر آلومینیوم و مزیتهای ویژه! نسبتاً عمده فلزات را می توان با به کارگیری از برش لیزر، برش داد. به تیتر یک قاعده کلی بیشتر نمودن عنصرها آلیاژ، بازتابی از آلومینیوم را به لیزر کمتر می دهد، براین اساس آلومینیوم خالص پردازش دشوار خیس از یک آلیاژ سری 5000 عادی است.

Th᠎is con​tent w as cre ated by G SA Content᠎ Gen​er ator Demoversion᠎.

سوای همین سیستم، با پردازش آلومینیوم خطر دارد، چون هیچ راهی به جهت تشخیص این که آیا انعکاسات بالقوه خطر آفرین شکل می دهد وجود دارد.

برخی از مواد دیگر، به تیتر نمونه برنج، ممکن هست نیاز به سیستم مراقبت انعکاسی پشتی داشته باشد، براین اساس قبل از پردازش هر نوع مواد جدید، خوبتر هست قبل از پردازش با تامین کننده آنالیز شود.

در ادامه تكنولوژی برش ليزر فلزات، طرح های پيچيده و نقشه های دو بعدی و هر نقشه طراحی شده به وسیله ابزاری نظیر اتوکد و…

به جهت پیکربندی همین قطعات فلزی ، اطمینان حاصل نماییم که هر مشخصات ارائه شده به وسیله خریدار بر شالوده آن برنامه تلویزیونی ریزی شده است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.