حمل پیانو در اصفهان

حمل پیانو و جابجایی آن

مجموعه فورت با سابقه طولانی  حمل پیانو اصفهان و درخشان در زمینه حمل پیانو و بسته بندی آن به صورت حرفه ای این زمینه را برای متقاضیان فراهم کرده تا با نرمال ترین قیمت و خیال آسوده، حمل piano های شان را در اختیار piano forte قرار دهند و در صورت نیاز می توانید با مراجعه به شماره تماسی که در همان ابتدای مقاله قرار دارد، از اطلاعات دقیق حمل و نقل پیانو فورت مطلع شوید. نحوه صحیح حمل تخصصی پیانو فقط به معنای جابجایی آن از یک خانه به خانه دیگر نیست .گاهی وقتها ممکن است پیانو فقط درون همان اتاقی که قبلاً بوده است جابجا شود که باز هم برای انجام آن به یک فرد ماهر و با تجربه در حمل پینو نیاز است ، حتی حرکت پیانو به طور ناشیانه به طول چند متر نیز میتواند به ای وسیله حساس آسیب برساند. اما اگر فقط یکبار این ساز را جابه جا کرده باشید، متوجه خواهید شد که در حین جابه جایی آن اگر مراقب نباشید و دقت نکنید، ممکن است قطعه ای از ساز شما آسیب ببیند و یا ساز شکسته شود. در صورتی که پیانو فوقالعاده سنگین و فاقد چرخ است میتوان از گردونه متحرک یا پایه چرخدار استفاده کرد.  This a᠎rticle was gener​at ed  by GSA  Content G᠎enerator D emoversi on!

به کمک افراد دیگر پیانو را بر روی تخته متحرک قرار دهید. اگر یک پیانوی بزرگ را میخواهید جابه جا کنید، تخته کشویی برای اینکار به شما کمک فوق العادهای میکند. در صورتای که میخواهید آسانتر و با کمترین فشار اینکار را انجام دهید، از وسایلی مثل بند شانه استفاده نمایید. از آنجایی که پیانوحساس هست، هنگام بسته بندی با دقت زیاد اینکار را انجام دهید. با سپردن به اینگونه شرکتها دیگر به دور از نگرانی و با خیال آسوده به حمل پیانو خود بپردازید. در این راستا باربری جابه جا بار پیانو شما را میتواند بیمه نماید تا با خیال آسوده و بدور از نگرانی به حما آن بپردازید. به هر حال اگر میخواهید خودتان نیز با نحوه جابه جایی پیانو به صورت صحیح و اصولی آشنا شوید، همگام با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. پس از آنکه پیانو خود را در کامیون قرار دادید، پیانو را در انتهای کامیون قرار داده تا چشت آن باز نباشد فیکس بماند.

نهایتا پیانو خود را از طریق تسمه و یک طناب روی تخته مربوطه ای که قرار داده اید، محکم کنید و از افتادن آن جلوگیری نمایید. در کنار هر گلدان یک چوب به ارتفاع گیاه قرار داده و گلدان ها را در جعبه های چوبی یا پلاستیکی کنار هم قرار دهید. قیمتهای ارائه شده با توجه به نوع و اندازه پیانو و همچنین برند پیانو متفاوت است. چنانچه قصد دارید قاب صفحه کلید را با پارچه مرطوب تمیز کنید دقت کنید تا رطوبت بین کلیدها نفوذ نکند. در این بین گرند پیانو بیشترین اندازه را را دارا است و جهت حمل آن تدابیر خاصی باید اندیشیدهشود. اگر نمیخواهید از تیمهای حرفه ای باربری تهران جهت حمل و بسته بندی پیانو استفاده کنید، در ابتدا باید افراد مورد اعتماد خود برای کمک را گرد هم جمع آورید. علاوه بر آن تیم فورت به جهت بسته بندی piano شما از چندین روش مختلف استفاده می کند که روش های بسته بندی نیز به مدل و سایز پیانو تان مربوط می شود و شما می توانید از تمام روش های موجود برای بسته بندی با تماس به شماره ابتدای مقاله، اطمینان حاصل کنید.

حمل و نقل پیانو نیز همانند دیگر تجهیزات و لوازم گران قیمت و مهم، حائز اهمیت است و شما نمی توانید به آسانی جابجایی پیانو را انجام دهید؛ زیرا که پیانو جزو وسایلی می باشد که وزن بالا و ابعاد بزرگی دارد و اگر به زبان عامیانه قلق جابجایی پیانو را بلد نباشید، ممکن است مجبور شوید خسارت مالی بسیاری را پرداخت کنید! در هنگام حمل پیانو محتاط باشید و با سرعت پایین این کار رو انجام دهید، سرعت بیش از حد ممکن است باعث بی احتیاطی، ضربه زدن به پیانو و اسیب به درهای ان شود. پس از رسیدن ساز به محل جدید مجددا کوک بودن و سلامت ساز را از هر لحاظ چک نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی پیش از رفتن افراد و وسیله نقلیه بتوانید آن را در نظر یک تعمیراتچی ببرید. کامیون های مسقف و پتودار برای جا به جایی بار و مبلمان بهترین وسیله نقلیه هستند. خب از بحث اصلی مان دور نشویم و به سراغ مراحل حمل و نقل پیانو برویم؛ همانطور که اطلاع دارید جابجایی piano به سایز، مدل و ابعاد پیانو تان بستگی دارد و حمل آنها می تواند با وسایل نقلیه متفاوتی انجام شود که تیم piano forte از ماشین های مختلفی برای جابجایی پیانو هایتان استفاده می کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.