حمایت و اجرای برنامه های نظامی در حوزه آموزش

[ad_1]

حمایت و اجرای برنامه های نظامی در حوزه آموزش

امیر سرتیپ محمودی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با همکاری قرارگاه آموزشی افسران ارشد کشوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اداره کل امام خمینی (ره) پاسخ داده اند. تلاش برای اندیشیدن به ایده ها و سیاست های جدید سربازان عزیز استفاده از حوزه آموزش.

خبرگزاری ایسنا به نقل از امیر سرتیپ محمد محمودی، جانشین رئیس ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ابتدا در نیروهای مسلح شامل می شود. در ارتش جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد، نیروی هوایی و زمینی گام های مثبتی در این زمینه برداشته اند و امسال نیز برنامه های مختلفی در این زمینه داریم. پژوهشکده های دانشگاهی و دفاتر پژوهشی ارتش های چهارگانه و ستاد ارتش برنامه های بسیار خوبی را پیش بینی کرده اند که انشاالله در آینده به مردم ارائه خواهیم کرد.
وی افزود: در کانون شهدا با کمک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تفاهم نامه ای برای آموزش افسران ارشد نظامی امضا کرده ایم. به رهبری سربازان و سربازان.” ای سربازانی که مشغول به کار هستید، اگر فکری نو و ابتکاری در حوزه آموزشی دارند، می توانند طرح های خود را ارائه دهند تا بتوانیم از این برنامه ها استفاده کنیم و به مردم، اقتصاد کمک کنیم. و توسعه ملی
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهید سرلشکر صیاد شیرازی نماد و نمونه اخلاص، فعالیت های جهادی و عرصه وحدت و دلسوزی در نیروهای مسلح به ویژه در عرصه نظامی است و شجاعت را بیاموزید. مردانه , اخلاق , فرماندار , نبوغ و برنامه ریزی نظامی , پروژه های بزرگ در زمان فرماندهی امنیتی و نظامی صورت گرفت .
وی ادامه داد: شهید صیاد شیرازی از پایه گذاران وحدت امت و راه روشنایی بود و کمیسیون جنگ را راه اندازی کرد. وی معتقد بود که اعمال نیک دوران مقدس باید به نسل های آینده منتقل شود، لذا دانشکده افسری را راه اندازی کرد و امروز دانشجویان دانشگاه های افسری از این تجربیات در عرصه استفاده می کنند.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به برگزاری مراسم رژه 29 پاراوردین و رژه ارتش گفت: در دو سال گذشته به دلیل شرایط حاکم نتوانستیم رژه ای را به روال معمول در کشور برگزار کنیم اما خدمت رسانی کردیم. رژه بهداشت عمومی در مبارزه با بیماری قلبی و حمایت واقعی از زندگی اجتماعی و با جامعه جوامع از دست رفته.
امیر سرتیپ محمودی افزود: اما امسال با توجه به کاهش شیوع بیماری وبا در نظر داریم رژه را به عنوان بخشی از موفقیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم که در واقع نتیجه آن است. وزارت دفاع و چهار سرباز.»

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.