حفاظت از جمعیت و جوانان یکی از اولویت های کشور است

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان معاون آموزشی دانشکده بهداشت زاهدان تصریح کرد: حفظ جمعیت و جوانان جامعه یکی از مهمترین اولویت های این کشور است که توسعه کشور بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا – دکتر. سید مهدی طباطبایی در پنجمین نشست مرکز مشاوره ازدواج استان افزود: مهرماه و با این حساب است. موانع مهم زایمان و رشد جمعیت نقش دستگاه های مختلف تعریف شده است که یکی از الزامات اصلی قانون حمایت از زوجین است و آموزش زمان ازدواج برای همه زوجین بر عهده وزارت بهداشت الزامی است. در مرحله تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

دکتر طباطبایی در بخشی دیگر از سخنان خود بر ارتقای کمی و کیفی آموزش های زناشویی تاکید کرد و افزود: اجرای برنامه های آموزش زناشویی مستلزم همکاری بیشتر سازمان های همکار در برنامه و سایر دستگاه های مرتبط، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی است.

معاون آموزشی دانشکده پزشکی دانشگاه زاهدان افزود: برای افزایش آگاهی در آستانه ازدواج، دوره های ۶ ساعته آداب و معاشرت، حقوق بله، انسان شناسی و سلامت جنسی و باروری در تمامی شهرستان ها به میزبانی دانشگاه زاهدان برگزار می شود. رشته علوم پزشکی در شوراهای ازدواج به زوجین ارائه می شود.

دکتر زابلی، مدیر گروه بهداشت، خانواده و جمعیت، نایب رئیس شورای سلامت نیز در خصوص آموزش در دوران ازدواج و «قانون حمایت از خانواده و جوانان» گفت: علاوه بر شرکت زوجین در کلاس های آموزشی برای ادامه تحصیل. آموزش، آنها نوشته شده است. محتوای آموزشی و در دسترس زوجین سانیا.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.