حاتمی: برای رسیدن به فینال خیلی جنگیدیم

[ad_1]

مربی بسکتبال شهرداری منطقه گرگان گفت: برای رسیدن به فینال تلاش زیادی کردیم و از بازیکنان تشکر می کنم.

به گزارش ایسنا. مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرستان گرگان پس از صعود شاگردانش به فینال مردان لیگ برتر گفت: قطعا خسته نباشید به شاگردانم بگویم. من واقعا دوقلوها را دوست ندارم، اما تیم ما، افسران و بازیکنان ما برای به دست آوردن این تیم تلاش زیادی کردند.

وی ادامه داد: گرگان شهری است که به چیزی جز رقابت اعتقادی ندارد و اکنون خوشحالم که به عهد خود عمل کردیم و اکنون به پایان رسیده ایم. من 16 بازیکن دارم که با قلبشان بازی کردند و از این بابت از آنها تشکر می کنم. همانطور که می بینید بازی های ما مقابل شیمیدر بسیار سخت بوده و نتایج زیادی گرفته شده است.

حاتمی همچنین درباره نزدیک شدن به بازی از اواسط کوارتر دوم گفت: کار سختی بود اما با باقی زمان که گذاشتیم به تیم کمک کردیم و بازیکنان هم به یکدیگر کمک کردند. توجه بازیکنان ما در ابتدای بازی بسیار بالا بود و می خواستند آسیب هایی را که در گذشته دیده بودند جبران کنند، چون می دانستند می توانند بازی بعدی را ببرند.

وی درباره بازی آخر مقابل تیم مصدوم گرگان نیز گفت: می دانم بازی سختی در پیش داریم. خوشبختانه شرایط جسمی و روحی همه بازیکنان ما خوب است و مشکلی نداریم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.