جمهوری اسلامی ایران در آشوب است

[ad_1]

جمهوری اسلامی ایران در آشوب است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسنی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در میان همه بحران‌هایی قرار دارد که می‌تواند آسیب‌های بزرگی به کشور وارد کند، اما خوشبختانه خشونت‌ها به‌ویژه تحریم‌های اعمال‌شده علیه کشور بیداد می‌کند و همچنان ادامه دارد. تاثیر یکی یکی پوست باز در راه است.”

خبرگزاری ایکنا به نقل از سایت ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس حسنی به عنوان رئیس گروه عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران در اولین نشست سالانه با کارکنان سازمان در حالی که آنها به سازمان جدید تبریک می گویند. سال و ماه مبارک رمضان می فرماید: رمضان کوتاه است; پس باید سعی کنیم از این فرصت ویژه استفاده کنیم تا فضل این ماه را از دست ندهیم.
وی افزود: در سال جدید باید در بحث های متعددی از جمله موضوع سال و بحث جهاد تلاش ویژه ای شود. بدون تعریف و تمجید امروز در جنگ نرم قرار داریم و چون همه در نبردی سخت به میدان می آیند، اکنون باید در جنگ نرم برای مقابله با دشمن تلاش کنیم.
رئیس گروه عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر امروز ایران در این جایگاه بماند و به عنوان الگو شناخته شود، قطعاً مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری خواهد بود. ، که یک مدل است. اجرا باید ادامه یابد، ما اصول آنها را آزمایش می کنیم. به گفته کارشناسان، جمهوری اسلامی ایران درگیر بحران‌هایی است که می‌تواند کشور را بی‌ثبات کند، اما خوشبختانه خشونت‌ها به‌ویژه تحریم‌ها یکی یکی بی‌اثر بوده است و جای پیشرفت دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.