جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی با باربری ارزان قیمت اخبار رسمی

جابجایی و حمل پیانو در اسباب کشی با باربری ارزان قیمت – اخبار رسمی
حمل پیانو

اتوبار حمل پیانو با بیش از ۱۵ سال سابقه با در نظر گرفتن هزینه مناسب سعی بر این دارند انواع پیانو شما را در زمان مناسب و با دقت جابه جا کند. مهمترین مسئلهای که هنگام حمل و نقل باید در نظر داشت پایههای پیانو میباشد، زیرا احتمال شکستن آنها در طول جابهجایی بسیار بالا بوده و ممکن است یکی از پایهها به طور ناخواسته در جایی روی کف اتاق گیر کرده و در اثر نیروی وارده بشکند و یا اینکه نحوه گرفتن بدنه یک پیانو برای بلند کردن بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که اگر قسمتی از بدنه که استحکام لازم برای بلند کردن را نداشته باشد، فشار بیاید به طور حتم موجب بروز آسیب جدی در پیانو خواهد شد. باشد، بدون هیچگونه نگرانی میتوان جابجایی پیانو را به باربری ارزان قیمت در غرب تهران سپرد. بسته بندی پیانو اگر به صورت صحیح و اصولی باشد، در منزل جدید بدون هیچ مشکل و اسیبی قرار خواهد گرفت و طنین زیبای موسیقی در خانه جدید نواخته خواهد شد. تجربه نشان داده که اگر در خانه یا محل کار شما یک پیانو وجود دارد که قصد جابهجایی و انتقال آن به محل دیگری را دارید، بهتر است این موضوع را به افرادی که کار آنها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است واگذار نکرده و با پیانو خود مانند دیگر وسایل حجیم و سنگین خانه رفتار نکنید، چرا که در نحوه حمل صحیح پیانو علاوه بر مشکل سنگین بودن مسائل دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرد .

گالری پیانو درسا با توجه به حضور اساتید مجرب پیانو و کارشناسان معتبر که همگی از سوی کارخانه سمیک گواهینامه فنی دارند، تیمی را تشکیل داده که به شما درزمینهی خدمات حمل و نقل پیانو یاری میرساند. حمل پیانوجابجایی پیانو حمل و نقل تخصصی پیانو حمل تضمینی پیانواگر به فکر جابجایی و انتقال پیانو خود به مکان دیگری هستید و از بابت آسیب و حمل نادرست آن نگران هستید ، ما این مشکل را برای شما حل میکنیم . در حالی که یک نفر انتهای هر بند را نگه داشته است (اکنون باید چهار نفر کمک کنند ، هر کدام چهار گوشه را پشتیبانی می کنند)، پیانو را بلند کرده و بر روی تخته چرخ دار قرار میدهند. از آنجایی که پیانو در دسته بندی اجناس لوکس و حساس قرار دارد ، از این رو باربری ها حمل و نقل پیانو ،وانت بارها و نیسان بارها بار ممکن است هزینه های مناسب و یا در بعضی مواقع نا مناسبی را براورد کنند. نوعی از پیانو است که بطور معمول در خانه ها دیده می شود. شخصی که به عنوان صاحب این وسیله حساس و گران قیمت محسوب میشود مسئولیت زیادی در جهت مراقبت و حفظ سلامت آن بر عهده دارد، پس باید این موضوع را در نظر بگیرد که حمل و جابهجایی پیانو علاوه بر قدرت بدنی بالا نیازمند دانش فنی، ابزار مناسب و نفرات آموزش دیده و ماهر در زمینه جابهجایی، بارگیری و تخلیه آن میباشد.

جا به جایی پیانو از هر دو نوع ان نیازمند تدارکات بسیاری ست. این نوع پیانو ها سبک تر و کوچک تر از نوع گراند هستند و در بیشتر خانه های شخصی، علاقه مندان به موسیقی از این نوع پیانو استفاده می کنند. در مکان جدید نیز برعکس مراحل ذکر شده انجام می شود و پس از باز کردن پوشش پیانو، پایه ها مجددا به آن متصل شده و در نهایت پیانو را در محل جدید قرار می دهند. از پایه های چرخ دار و یا گردانه ها برای جابجایی پیانو در خانه بهره ببرید. شرکت ایزیپک با حمل تخصصی پیانو تمام نکات مربوط به جابجایی این آلت موسیقی را رعایت میکند تا در هنگام اسباب کشی هیچگونه آسیبی به این وسیله گرانبها وارد نشود. یک فرد خبره و متخصص ابتدا تمام موارد ایمنی را بررسی میکند و سپس پیانو با دقت حمل میشود. بعضی از پیانوهای دیواری و یا اسپینت، در زیر پایه هایشان چرخ دارند ولی در بیشتر مدلها اینطوری نیست و چند نفر همزمان می توانند پیانو را به آرامی بلند کرده و اقدام به بسته بندی پیانو کنند.

در صورت تمایل با تلفنهای پیانو درسا تماس بگیرید و یا روی دکمه ی زیر بزنید و با پر کردن فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید. به هنگام نواختن این ساز، طنین نتها را بر زیر انگشتان خود و در فضا حس میکنید. انگشت شست را صاف اما در موقعیتی راحت قرار دهید به گونهای که لبه انگشت در نزدیکی ناخنها (نوک انگشت) بر روی کلید قرار بگیرد. یادمان باشد که تمام موضوع جابهجایی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت، شرایط مکانی مبدا و مقصد، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی، دریایی، هوایی) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابهجایی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم. چگونگی بستهبندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است. بعد از جابجایی پیانو به دلیل قرارگیری در محیطی جدید ، کوک مجدد امری ضروری و لازم می باشد. Th is  da​ta was do᠎ne by GSA C᠎on​te nt Generator Dem​over sion!

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.