تکمیل پروژه های آموزشی تکمیل شده در قائمشهر در 2 سال آینده

[ad_1]

ایسنا/ مازندران وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه شورای شهر قائمشهر از تکمیل پروژه های آموزشی این شهرستان در 2 سال آینده خبر داد.

یوسف نوری که به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور در سفر هیئت دولت به مازندران در قائمشهر شرکت کرده بود، ظهر امروز در جلسه شورای شهر با بیان اینکه شعار دولت مردم عدالت، انصاف و دین است، اظهار داشت: مردمی که در قائمشهر به سر می برند، عدالت خواهی است.

نوری با بیان اینکه 14 پروژه آموزشی در قائمشهر تکمیل شده است، تصریح کرد: تمامی این پروژه های تکمیل شده تا 2 سال آینده افتتاح می شود و دانش آموزان در این مراکز آموزشی تحصیل خواهند کرد.

وی افزود: در زیارت عاشورا این مدرسه به نام شهید محمد بلباسی آذین بندی شد و انشاالله در دهم فجر سال آینده به بهره برداری می رسد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: همچنین یکی از مدارس قائم شهر به عنوان خوابگاه بی خانمان ها ایجاد می شود.

سخنگوی تام الاختیار ریاست جمهوری در قائمشهر به دانشجویان بی سرپرست قائمشهری قول مساعد داد و گفت: این دانشجویان می توانند علاوه بر تامین خوابگاه تا سال آینده در آنجا شروع به تحصیل کنند.

نوری با تاکید بر اینکه شهرستان قائمشهر از رونق گردشگری و گردشگری برخوردار است، افزود: در صورت جذب سرمایه گذاران، امکان ایجاد هتل و اقامتگاه پنج ستاره در این شهرستان وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: مشکلات اعطای وام زباله، ورزشگاه شهید وطنی، کامیون ها و پروژه های عمرانی از سوی دولت برای تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه ها مطرح می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.