توری نمدی فیلتر ساکشن کستل تیسا صنعت

توری نمدی فیلتر ساکشن کستل – تیسا صنعت
فیلتر ساکشن کشتل, درایر, فیلتر ساکشن

در این حالت باید فیلتر درایر را تعویض نمود. یکی از مشکلات اساسی درایرهای تبریدی وارداتی، خدمات پس از فروش آنها می باشد این هزینه بالای خدمات پس از فروش جهت انجام سرویس و تعویض قطعات یکی از مشکلات اساسی این درایرها می باشد . استفاده از قطعات تبرید که همگی از منابع داخلی تامین می گردد و در بحث خدمات پس از فروش نیازمند هیچ گونه وابستگی به قطعات وارداتی خارجی نمی باشد . دمای ورودی: دستگاه درایر تبریدی دارای یک ماکسیمم دمای دمای ورودی است که اگر دما از این میزان بیشتر شود به قطعات داخلی درایر صدمه وارد شده و درایر نمی تواند باعث کاهش رطوبت هوا شود. با توجه به مفهوم نقطه شبنم هرچقدر هوا گرم تر شود، قابلیت جذب رطوبت نیز در آن بیشتر می شود و برعکس آن نیز با پایین آمدن دما، توانایی هوا در نگهداری رطوبت کاهش می یابد و ذرات سنگین تر آب از هوا جدا می شود. پس از جذب آب توسط این مواد، هوا تا نقطه شبنم مورد نظر خشک شده و آماده تحویل به مصرف کننده میشود. فیلتر درایر های مورد استفاده در سیستم های تبرید، رطوبت موجود در مخلوط مبرد و روغن را جذب می کنند و یا با آن واکنش می دهد.

فیلتر ساکشن کشتل

در درایر جذبی هوای فشرده از میان توده ای از مواد جاذب عبور داده می شـود و رطوبت موجود در هوا در اثرتماس با سـطح مواد جاذب (مولکولارسـیو و اکتیو آلومینا) ، جذب این مواد گشـته و هوا تا نقطه شبنم مورد نظر خشـک شده و آماده تحویل به مصـرف کننده می گردد. شما می توانید این زمان را بر حسب سطح رطوبت موجود در هوا کاهش دهید. مواد گرانولی بر روی توریهایی به عمق کم ریخته میشوند و هوا یا گاز با عبور از این بستر باعث خشک سازی سریع جامد میگردد. دقت داشته باشید که فیلتر نباید خیلی در معرض هوا قرار گیرد چون حالت جاذب رطوبت خود را از دست می دهد، بنابراین سرعت عمل در این امر بسیار حائز اهمیت خواهد بود . در حین کار کردن به طور مداوم ، بخار به سرعت توسط خلاء خارج می شود. فیلتر درایرهای خط ساکشن: در خروجی این فیلترها کلاهک پلاستیکی قرار دارد که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفیها به لوله خروجی در حین کار میگردد. بدلیل تولید داخلی بودن این درایرها از نظر خودکفائی، حمایت از تولید داخل، اشتغال زائی و جلوگیری از خروج ارز بسیار حائز اهمیت است.

علاوه براین، لازم به ذکر است که وجود حباب در سایت گلس نشان دهنده افت فشار زیاد، نقش در سابکول، پایین بودن شارژ مبرد خواهد بود. درایرها در سیستم تبرید کابرد گسترده ای دارد و به عنوان رطوبت گیر نقش دارد تجهیزات رطوبت گیر در هر دو تجهیزات و مبرد جذب می کند. این تجهیزات باید بخش عمده ای رطوبت را حذف کند و با آن واکنش نامطلوب ندهد. دارای اواپراتور با بدنه فلزی که از لوله های مانسمان بدون درز ساخته شده می باشد . وظیفه اصلی فیلتر درایر جلوگیری از ورود رطوبت احتمالی و ذرات ریز موجود در سیکل تبرید است که مانع اختلال در کار کمپرسورمیشود .فیلتر در اثر گرفتگی و اشباع شدن مواد رطوبت گیر باید تعویض شود. دقت کنید که هسته های کر درایر را به درستی و با دقت تعویض کنید و بعد از تعویض فیلتر درب پوسته فیلتر را بسته و آن را وکیوم کنید. از وسایل کار آن دوران میتوان به وسایلی مانند صندلی با سلفدانهای حلبی، چرخ پایی دندانپزشکی جهت کلینیک، میز چوبی، چند عدد چهارپایه، یک ولکانیز آتور و گچ ساختمانی اشاره نمود. این اواپراتورها پس از ساخت توسط گالوانیزه گرم جهت جلوگیری از زنگ زدگی آبکاری می گردد.

​This w᠎as c re ated with G᠎SA C ontent Gener ator᠎ Demoversi on!

مزیت اصلی اواپراتورها این است که هنگام فریز کردن سیستم هیچ گونه ترکیدگی در اواپراتور حادث نمی شود که در مقایسه با سیستم اواپراتورهای وارداتی بسیار ایمنی بالائی دارند. تشخیص زمان تعویض فیلتر یکی از بهترین روش ها این است که لوله ورودی و خروجی فیلتر را با دست لمس کنیم اگر دمای لوله در هر دو طرف یکسان بود نیازی به تعویض فیلتر نیست ولی اگر دما در خروجی فیلتر کمتر از ورودی بود یعنی در فیلتر گرفتگی ایجاد شده و همین امر باعث سرد تر شدن مایع مبرد هنگام خروج از فیلتر شده،؛ لذا این امر هشدار دهنده زمان تعویض فیلتر می باشد.جهت تعویض فیلتر باید هنگامی که سیستم روشن است و در حال کار است شیر دستی مایع قبل از فیلتر را ببندیم ، در این هنگام درجه گیج مکش کمپرسور شروع به کم شدن می کند و برای اینکه کنترل فشار پایین فرمان قطع ندهد باید آن را یکسره کرد یا آن رو روی صفر تنظیم کرد. هنگام نصب سیستم های سردخانه ای ورود مواد مضر به داخل سیستم از مشکلات اجتناب ناپذیر می باشد و اگر این مواد مضر به موقع پاکسازی نشوند خسارات جبران ناپذیری به سیستم به خصوص کمپرسور وارد می کند .

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت فیلتر ساکشن کستل وب سایت خود باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.