تمدید مهلت ثبت نام در «خدمات گسترده شبکه شاد» تا 15 اردیبهشت

[ad_1]

با اعلام تمدید فرصت ثبت نام برای ارائه خدمات تکمیلی یا خدمات پشتیبانی در شبکه دانشجویی (شاد)، فرصت ثبت نام برای خدمات تکمیلی شبکه شاد (شادبوم) که پیش از این برای 20 فروردین ماه برنامه ریزی شده بود. ، تا 6 اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش ایسنا. به گزارش شبکه دانش آموزی شاد، با اعلام تمدید فرصت ثبت نام برای خدمات تکمیلی یا خدمات پشتیبانی در شبکه دانشجویی شاد (شاد)، واجدین شرایط می توانند محصولات و خدمات خود را تا 15 اردیبهشت ماه در شبکه دانشجویی شاد ارائه کنند.

فراخوان خدمات تکمیلی از جمله خدمات آموزش اقتصادی در شبکه ملی شاد در ارتباط با بند 1 ماده 1 اسناد الزامات سامانه آموزش الکترونیکی و آموزش دانش آموزی مرکز آموزش (شاد) منتشر شده توسط هیئت مدیره Trustees اینترنت آن را در سپتامبر سال جاری تایید کرد. ، طراحی و ویرایش.

بنابراین کلیه اشخاص حقوقی دولتی و خصوصی اعم از انجمن ها، مؤسسات، شرکت ها، مؤسسات، مدارس و مؤسسات علمی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، فنی و ادبی علاقمند هستند حداقل نوعی خدمات آموزشی اضافی و مجوز فعالیت ارائه دهند. . آنها با موسسات حقوقی حرفه ای و وابسته به این خدمات زاوانند می توانند با مراجعه به سایت shadboom.medu.ir طرح های اقتصادی خود را تا 15 اردیبهشت 1401 به کمیسیون ائتلاف شاد ارائه دهند.

سازمان درآمد شاد که مقر آن در وزارت آموزش و پرورش است، پس از بررسی شایستگی فنی، محتوایی و حقوقی شرکت‌های متقاضی ارائه خدمات آموزشی اقتصادی، مجوز شبکه ملی شاد را صادر می‌کند.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال درخواست خود به سایت شادبوم مراجعه و پس از اطلاع از شرایط اختصاصی، درخواست خود را بارگذاری کنند. پس از بررسی واجد شرایط بودن و تایید، افراد واجد شرایط می توانند از گروه کاربری برای ارائه محصولات و خدمات خود در اپلیکیشن “هپی” استفاده کنند.

با بیش از 11 میلیون کاربر معمولی، برنامه Shad می تواند راهی عالی برای ساده سازی مشاغل مرتبط با آموزش باشد. اپلیکیشن «شاد» بسته به مدارک مورد نیاز، ملزم به ارائه خدمات آموزشی رایگان از قبیل ارتباط مجازی دانش آموز و معلم، انجام تکالیف، تولید محتوای دروس و برگزاری آزمون است.

اکنون پس از اعلام فراخوان مشاغل مهیج تر، موسسات حقوقی دولتی و خصوصی می توانند برنامه های آموزشی اقتصادی خود را راه اندازی کنند، مانند برگزاری دوره های غیر مرتبط با کتاب های درسی و غیر درسی، نگارش، برگزاری جشنواره ها، کتابخانه های کتاب الکترونیکی، مسابقات، رقص ها و بازی های مربوطه. برای دانش آموزان.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.