تصادف در شهرک صنعتی خیرآباد 5 مصدوم داشت که یکی از آنها در بیمارستان بستری شد.

[ad_1]

ایسنا/ مرکز رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه اراک گفت: 5 حادثه آب گرفتگی در شهرک صنعتی خیرآباد اراک باعث مصدومیت 5 نفر شد.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، محمد پرهان با اشاره به تصادف در یکی از مجتمع های صنعتی خیرآباد اراک در حین کار بر روی اجناس مذاب گفت: در این حادثه که یکشنبه شب نیز رخ داد، پنج کارگر در آتش سوختند.

وی افزود: کارگر 35 ساله با 40 درصد مدرک لیسانس دچار سوختگی دست، صورت و چشم، کارگر 30 ساله فارغ التحصیل با 5 درصد سوختگی صورت و چشم، 33. کارگر سابق 7 درصد سوختگی درجه دو در صورت و چشم، کارگر 35 ساله دیگر، سال دیگر، 50 درصد سوختگی درجه دو و سه در بالای بدن خود داشت.

پرهان با اشاره به اینکه شب گذشته کارمندی 35 ساله پس از انجام اقدامات درمانی از بیمارستان مرخص شد، افزود: پس از حادثه، خود من در بیمارستان ولیعصر بودم و پس از انتقال به بیمارستان، در نتیجه این حادثه به بیمارستان منتقل شدم. بیماران به بخش سوختگی منتقل شدند.” آنها آرام هستند.

وی افزود: یکی از کارگران مجروح برای ادامه درمان به تهران بازگردانده شد که 50 درصد از درجه دو و سه دچار سوختگی شد که 3 نفر از مصدومان پس از تکمیل مداوا مرخص شدند که در حال حاضر یکی از کارکنان با 40 درصد جراحات مرخص شده است. روی بدنش می سوزد. و ایدون در بیمارستان بستری است.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.