ترازو دیجیتال، لیست قیمت انواع ترازوی هوشمند شیائومی تکنولایف

ترازو دیجیتال، لیست قیمت انواع ترازوی هوشمند شیائومی – تکنولایف
ترازو دیجیتال

در مقایسه با ترازی دیجیتال کوچک 500 گرمی جیبی نیز این مدل صفحه بزرگتری دارد که برای آن یک مزیت به حساب آمده و جدای از اینکه برخلاف آن قابل نگه داری در جیب نیست به راحتی میتوان وسایلی با ابعاد بزرگتر را روی آن توزین کرد. میتوان استفاده کرد که به دلیل کوچک بودن ابعاد آن ( به اندازه یک عدد نوت بوک کوچک) به راحتی قابل حمل می باشد. ترازوی دیجیتال کوچک و کاربردی DM3 با ظرفیت 500 گرم و دقت 0.01 گرم دارای 6 واحد اندازه گیری از جمله گرم (g) ، اونس (oz) ، اونس تروا (ozt) ، پنی (dwt) ، گیگانیوتن (gn) و عیار (ct) می باشد. دقت اندازهگیری این ترازو، مانند بیشتر ترازوهای این فهرست، ۱۰۰ گرم است. مانند یوگا فکر کنید، آن را متعادل نگه دارید! برای اندازه گیری وزن های سنگین باید ترازوهای بزرگتری تهیه کنید اما دقت اندازه گیری آنها کاهش خواهد یافت، در نتیجه اگر دقت اندازه گیری برای شما مهم است این مدل به دلیل کیفیت و دقت بالا توانسته است طرفداران زیادی را پیدا کرده و آنها را راضی نگه دارد.

ترازو دیجیتال

باید به این نکته توجه کنید که علاوه بر زرگر ها ، در مشاغلی مانند عطاری به عنوان مثال برای وزن کشی زعفران و فروش محصولات دارویی گیاهی نیز از این ترازو گرمی استفاده زیادی می شود. اکثر وسایل الکترونیکی، مانند تلفن های همراه یا مایکروویو ، زمینه های قدرتمندی از اختلال الکترومغناطیسی را ایجاد می کنند که بر اجزای ظریف الکترونیکی اندازه گیری در ترازوی شما تأثیر می گذارد. برخی از انواع ترازوهای دیجیتال مانند مدلهای فروشگاهی، دارای حافظه هستند و با ذخیره نام و قیمت محصولات، میتوانند مبلغ خرید را محاسبه و فاکتور صادر کنند. پس از خرید ترازو دیجیتال مورد نظر اگر آن ها را نادیده بگیرید در نهایت ممکن است از دقت کمتری برخوردار شوند. همانطور که مشاهده می کنید، مزایای خرید ترازوی دیجیتال بیش از معایب آن است. همانطور که در بالا گفتیم باسکولها در دو نوع دیجیتال و مکانیکی که به آن باسکول سنگی هم گفته میشود در بازار وجود دارند. همانطور که گفته شد ترازوهای دیجیتال که وزن ها را بر اساس واحد گرم اندازه گیری میکنند و برای افزایش دقت زیر 1000 گرم ساخته شده اند انواع مختلی دارند که بزرگترین آنها مدل نوت بوک است، دلیل اینکه برخی این ترازو را نسبت به ترازوهای کوچکتر انتخاب میکنند یکی کفه پهن آنها است که به راحتی میتوان هر چیزی را روی آن جای داد، و دیگری افزایش دقت اندازه گیری به دلیل همان کفه پهن آن است.

واحد های اندازه گیری این ترازو شامل G , OZ , CT , GN , OZT , DWT می باشد اما پرکاربردترین آن همان G که به معنای گرم است استفاده میشود و دیگر واحدهای اندازه گیری وزن برای برخی محاسبات ریاضی و یا در برخی آزمایشگاه ها کاربرد دارد که به راحتی با کلید های روی صفحه ترازو قابل تنظیم است. این ترازو در بازار ایران حدود ۸۶۵ هزار تومان (آذر۱۴۰۰) به فروش میرسد و از خریداران خود در دیجی کالا، از ۵ ستاره، ۳,۹ ستاره کسب کرده است. ترازوی دیجیتال با نمایش اطلاعات مهمی مثل وزن، شاخص توده بدنی، حجم بافت چربی و عضلانی و میزان آب بدن در اطلاع از وضعیت جسمانی به شما کمک زیادی میکند. از این عملکرد می توان برای محاسبه چربی بدن ، توده عضلانی ، توده استخوانی ، درصد آب بدن ، کالری مورد نیاز ، دمای بدن و فشار خون استفاده کرد. در خرید باسکول دیجیتال دقت کنید که برخی از مدلها، مجهز به ماشین حساب هستند که در برخی از کاربریها، مزیت بزرگی به حساب میآید. اگر شما قصد دارید شیرینی، کیک یا غذای جدیدی درست کنید که نیاز به دستور پخت دارد و باید به مقدار استفاده از مواد غذایی توجه زیادی بکنید، به یک ترازو نیاز پیدا خواهید کرد.

باسکول دیجیتال، جدیدترین نوع باسکول است که در آن برای اندازه گیری جرم از قطعات الکترونیکی به نام سنسور وزن و یا لودسل استفاده میشود و عدد جرم در یک صفحه نمایشگر به صورت دیجیتالی نشان داده میشود. ترازوی دیجیتال که بسیار پرطرفدار نیز هست، دارای یک نمایشگر LED یا LCD است که عدد جرم اندازهگیری شده را نشان میدهد. ترازوی دیجیتال شیائومی به صفحه نمایش LED با نور سفید مجهز است و با ۳ باتری نیم قلم کار میکند. اگر در بین ترازوهای متعدد دیجیتال انتخاب بهترین آنها برای شما دشوار است پیشنهاد میکنیم بر اساس ابعاد آن ترازویی که مد نظر دارید را انتخاب نمایید، ترازوی نوت بوکی ابعاد بزرگتری نسبت به ترازوی جیبی دارد که به دلیل کفه پهن تر آن دقت اندازه گیری را تا حدودی بالاتر برده است. کفه این ترازو پهن است، اما اگر میخواهید اجسام کوچکی را وزن کنید پیشنهاد میشود آن را در مرکز کفه قرار دهید. Post was cre ated wi᠎th the help of G SA​ Content Gen᠎er at​or DEMO!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو دیجیتال کمری لطفا از سایت ما دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.