ترازو خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی ،هوشمند و عقربه ای (7)

ترازو :خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی ،هوشمند و عقربه ای
ترازو خانگی

ولی با امکان تهیه دوباره ترازو میتوانید غذای مورد علاقه خویش را نیز با ظرف اندازه گیری نمائید. زعفران یکیاز غذاهایی میباشد که می بایست دقیقاً مانند وزن طلا جواهرات اندازه گیری گردد. بنابراین، چه در حال خرید و چه در حال فروش آن فلزات و جواهرات گران­ب های خود، داشتن مقیاس دقیق کمک بزرگی به شما خواهد­کرد. در این شرایط، خوب است بدانیم محصولات روزمرهمان ارزش هوشمند شدن را دارند یا نه؛ و اینکه دقیقا با چه مزایا و معایب جدیدی روبهرو هستیم. اما چیزی که میان همه ترازوهای هوشمند مشترک است و باعث میشود آنها را هوشمند بنامیم، قابلیت ردگیری اطلاعات و ثبت آنها روی سرور است. اگر به ترازویی نیاز دارید که توانایی وزن کردن موادی تا سقف ۲ کیلوگرم را داشتهباشد، بهتر است ترازوی تا سقف ۵ کیلوگرم خریداری کنید تا از دقت آن اطمینان بیشتری داشتهباشید. اگر می خواهید از این وسیله در فروشگاه و مغازه استفاده کنید طبیعتا باید ترازو های مناسب این کار را خریداری کنید. مانند هر وسیله آشپزخانه ای که خریداری میکنید ، می بایست هنگام خرید ترازو آشپزخانه نیز مراقب باشید. تفاوتی ندارد که از ترازو دیجیتال استفاده میکنید یا مکانیکی؛ در هر حال باید پیش از وزن کردن ماده مورد نظر، از صفر بودن ترازو اطمینان حاصل کنید. Th᠎is art ic le was cre at​ed wi᠎th t᠎he help of G SA C ontent  Generator DEMO.

این ترازو به دلیل بهره بردن از صفحه نمایش LCD ، دوام و کیفیت بالا ، زیبایی ساخت ، عمر طولانی و کم مصرف بودن یکی از محصولات پرطرفدار و پر فروش در فروشگاه بازرگانی اسپید به حساب می آید. کاملا طبیعی است که قیمت ترازوی خانگی ساخت ایران ارزانتر از قیمت ترازو خانگی ساخت برخی کشورهای اروپایی یا آمریکا باشد. ترازوی پارس خزر که در نوع آنالوگ و دیجیتال ساخت میشود ، یکی از شایسته ترین برند ها میباشد. ترازوهای آنالوگ معمولاً دارنده یک ظرف یا این که سینی می باشند که مواد غذایی برای توزین در درون ظرف یا این که سینی قرار میگیرد. ترازوهای آنالوگ مقیاس را با استفاده از بازوی چرخان واقع در سطح ترازو نشان می دهند. نکاتی طلایی در زمینه کار با ترازو وجود دارد که تاثیر مستقیمی بر دقت اندازهگیری شما خواهندداشت. در این مطلب سعی شد تا اطلاعاتی از انواع ترازو، طریقه استفاده از آنها، امتیازاتی که وجود یک ترازو در آشپزخانه برای شما خواهدداشت و نکاتی که باید پیش از خرید ترازو به آنها دقت کنید، در اختیار شما قرار بگیرد. حتما پیش از خرید ترازو مکانیکی دقت کنید تا خواندن اعداد آن برای شما آسان باشد.

در ترازوهای مکانیکی این اعداد روی صفحه ترازو شیشه ای مشخص شدهاند. با گذر زمان، فنر ترازو مکانیکی، فرسوده شده و دقت آن پایین میآید. ترازو آشپزخانه دیجیتال sh-150 دقت بالای 1 گرم دارد و ظرفیت توزین آن 10 کیلو گرم است. لازم به ذکر است مصرف باتری این ترازو ها بسیار کم مصرف طراحی شده است. مقایسه­ ی مقیاس­ های ساخته ­شده برای بازار مصرف عمومی با نسخه ­های دقیق ­تری که مطب­ ها و آزمایشگاه ­های پزشکی تولید­می­شوند، صحیح نیست. همچنین امکان تنظیم مجدد خودکار و خاموش شدن خودکار برای جلوگیری از مصرف انرژی از دیگر مشخصات فنی ترازوی دیجیتال است. به شما توصیه میشود تا ترازویی با صفحه بزرگ انتخاب کنید تا برای وزن کردن انواع مواد غذایی، به مشکل بر نخورید. این ترازو مجهز به صفحه نمایش دیجیتال LCD بزرگ و خوانا، نشانگر دقیق دمای محیط، سیستم روشن شدن سریع، و نمایش مقدار باقیمانده باتری است. صفحه این ترازوی دیجیتال شیشهای و البته بسیار مقاوم است.

مواد مقاوم و کیفیت ایده آل از خصوصیت های این مارک میباشد. با افزودن مواد به این نوع از ترازو، سوزن آنها روی وزن مواد قرار میگیرد. در نوع دیجیتالی ترازوها، با استفاده از سنسور بار الکتریکی، وزن مواد را تشخیص داده و با نمایشگر کریستال مایع، آن را نمایش میدهند؛ پس اگر دقت ترازو برای شما از اهمیت ویژهای برخوردار است، از ترازوهای دیجیتال استفاده کنید. مواد غذایی نظیر گوشت ها، سبزیجات و غلات پس از گذراندن فرایند پخت، مقداری از وزن خود را از دست میدهند. ترازوی جیبی : جی بی بیشتر برای مصارف آشپزی و وزن کردن مواد غذایی در حجم کم کاربردی هستند. مواد غذایی باقیمانده از سریهای پیش میتواند دقت اندازهگیری را کاهش داده و باعث رشد باکتری شود. در مدلهای مختلف ترازو، اعداد به اشکال مختلفی نمایش داده میشوند. نمایشگر LCD این کالا اعداد و داده ها را به خوبی نشانه میدهد. یکیاز دوست داستنی ترین برند ها در کشورایران که از کیفیت خوبی نیز برخورداراست ، مارک پارس خزر میباشد. ترازوی آشپزخانه پارس خزر (پارس خزر) محصولی ارزان با پباده سازی شیک ، معمولی و باکیفیت میباشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.