بیش از 571 هزار تردد نوروزی در جاده های گلستان ثبت شد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس اداره حمل و نقل و حمل و نقل بین الملل راهداری گلستان از ثبت نام 571 هزار و 367 دستگاه خودرو از ابتدای نوروز 1401 تاکنون در جاده های گلستان خبر داد.

عبدالحمید قورچقی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: رانندگان و رانندگان برای حفظ جان خود و پیشگیری از تصادفات باید قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه به شهروندان، رانندگان و رانندگان استان گلستان در خصوص 20 بررسی غیر دقیق اطلاع رسانی لازم داده شده است، افزود: خوشبختانه افرادی که قصد استقبال از 20 یافته منفی را داشتند و منتظرم تا شاهد خطرات در این مسیر باشیم. با اجرای این پروژه.» نباید در محورهای مواصلاتی استان گلستان باشیم.

رئیس اداره حمل و نقل و حمل و نقل بین المللی راهداری گلستان گفت: مسافران نوروزی از چهار جهت روز وارد استان گلستان می شوند. دوم فروردین 1401 تعداد 44 هزار و 382 دستگاه خودرو وارد استان گلستان شد.

قوچاقی با اشاره به تعداد کل خودروهای ثبت‌شده در استان گلستان، گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی 571 هزار و 367 دستگاه خودرو در استان گلستان و حدود 4 هزار و 794 مسافر در جابجایی‌ها ثبت کردند. از جاده استقبال کردند. .

وی با بیان اینکه تاکنون 836 نفر از قطار و 254 مسافر از خطوط هوایی استفاده کرده اند، یادآور شد: قبل از فروش بلیت اتوبوس در گلستان در فروردین 1401 تعداد 454 نفر و بیشترین تردد وجود داشت. محور گرگان – علی آبادکتول که ماشین آلات و سامانه های ما 38660 دستگاه خودرو دارد.

با بیان اینکه دوربین های نظارتی و نظارتی در محورهای مختلف استان گلستان در حال فعالیت هستند، گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان گلستان برای عموم آزاد است. از مسافران نوروزی تقاضا دارم قوانین راهنمایی و رانندگی و ایمنی سرعت را در دستور کار خود قرار دهند.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.