بهترین قیمت و کیفیت خدمات برش لیزری، چاپ و حکاکی لیزری

بهترین قیمت و کیفیت خدمات برش لیزری، چاپ و حکاکی لیزری
برش لیزر

عدم نیاز به قالب برش: با استفاده از تکنولوژی برش لیزری فلزات دیگر نیاز به هزینه های سنگین ساخت قالب های برش نیست . در روش های دیگر و روشهای سنتی برش فلز نیاز به تعویض قطعات، نصب ابزار جدید، تیزکردن و نگهداری مداوم دارید اما برش لیزری نیاز به نگهداری ندارد و ساخت اشکال دقیق و با جزئیات به خوبی و در کمترین زمان قابل انجام است. استفاده و کار با دستگاه های برش غیر فلزات بسیار ایمن تر از روش های دستی بوده و افراد می توانند با خیال راحت از آن ها استفاده کنند. ذوب ماده به همراه دمیدن گاز پرفشار: این روش به این صورت است که ابتدا پرتوی لیزر، ماده موردنظر را در نقطهٔ کاری به دمای نقطه ذوب میرساند. صفحات فلزی ممکن است گوشه های نوک تیزی داشته باشند و گرد کردن همه گوشه ها شاید حتی باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز شود. برای حکاکی ، مارک زنی بر روی هر نو فلز و با هر ضحامتی و حتی برش ورق های ظریف فلزی ،می توان از دستگاه حکاکی و مارک زنی فایبر استفاده کرد . Da᠎ta w as cre​ated ᠎wi th GS᠎A Content ​Genera​tor ​DE MO!

در شرکت آریا پلکسی برش روی هر متریالی انجام میشود و تنها شیشه ها و فلز ها را برش نمی دهد؛ البته شما برای متوجه شدن و اطلاع بیشتر بهتر است که با همکاران ما در تماس باشید و سوالتی این چنینی را از ما بپرسید. در دستگاههای لیزر با تکنولوژی سی ان سی که بیشتر در لیزر برش فلزات استفاده می شوند دقتی با تلورانس کمتر از ۲۰ میکرون حاصل می شود. خدمات برش لیزر: به صورت کل برش های لیزری فرآیندی بوده که در آن بدون دردسر و گرفتاری به راحتی با استفاده از یک اشعه بسیار قدرتمند و قوی از آن برای برش دادن متریالهای متفاوت از قبیل ورق های پلکسی گلاس، مقوا ها و موارد بسیارِ دیگری که با سرعت و قدرت بسیار زیاد انجام میشود. یک قاعده کلی آن است که در این گونه موارد کوچک ترین روزنه ممکن را با دستگاه برش لیزر فلزات ایجاد کنید (در صورت امکان با توجه به ضخامت قطعه فلز) و آن گاه روزنه ها را بزرگ و بزرگ تر کنید تا به اندازه دلخواه برسد.

آنلاین را در نظر بگیرید.

اما برخی از مشاغل نقش پر رنگ تری در این زمینه دارند. اوتوکد یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی برش لیزر است که می توانید از آن در این زمینه استفاده کنید. در سال ۱۹۶۷ کشور انگلستان برای برداشتن این محدودیتها از به اقداماتی زد تا برای اولین بار دستگاهی با استفاده از تکنولوژی جت اکسیژن را توانست طراحی و تولید کند. اگر تازه با طراحی ورق فلز شروع کرده اید ، قبل از خرید دستگاه برش لیزر فلزات، خدمات برش لیزر آنلاین را در نظر بگیرید. در سرویس های آنلاین برش لیز فلزات باید رنگ و ضخامت مورد نظر را انتخاب کنید. هر چه میزان وات دستگاه زیاد شود قدرت برش آن بیشتر می شود اما در عوض دقت و ظرافت حکاکی کمتر می شوند. در دستگاه های برش غیر فلزات رایج، از یک پمپ هوا با فشار زیاد جهت هوا رسانی به نقطه تابش و در عین حال جلوگیری از شعله ور شدن آتش در آن نقطه استفاده می شود. همانطور که گفته شد کارامد بودن دستگاه برش لیزری به گونه ای است که در طیف وسیعی از صنایع و کسب و کارها قابل استفاده است. در هنگام خرید دستگاه برش فلزات توجه به این نکته بسیار مهم و اساسی است. ​This data has been cre ated  with the he lp of GSA C on tent G enerat᠎or DEMO​.

فلزات با فایبر برشکاری کرد.

فرایندی است که در آن نور در اطراف سطوحی با لبه های تیز خم می شود. اگر در قطعه خود به روزنه هایی با مقاومت بالا نیاز دارید بهتر است که ابتدا قطعه را با لیزر سوراخ کنید و آن گاه آن را با دریل بازتر کنید. بهطورکلی میتوان تیوب دستگاه لیزر را در دو دسته بندی اصلی تیوب های شیشه ای (DC) و تیوب های فلزی قرار داد. برای مثال برش لیزر فلزات ، به راحتی فلزی مانند فولاد را ذوب یا بخار می کند. مواد فولادی ضخیم مانند صفحات یا ورقهای تقویت شده، به طور معمول با دستگاه برش لیزرهای CO2 برش می خورند زیرا ظرفیت قدرت بالاتری نسبت به سایر مدل های لیزر دارند. فلزاتی مانند آهن، استیل، برنج، مس و آلومینیوم از جمله متریالی است که میتوان با استفاده از برش لیزر فلزات با فایبر برشکاری کرد. در استفاده از میزان قدرت اشعه لیزر برای یک کار خاص باید نوع مواد، ضخامت و پروسه برشکاری را مد نظر داشت. فلزات مختلف نیاز به دستگاه برش لیزر فلزات خاص خود را دارند به این دلیل که هر ماده نیاز به مقدار مشخصی از انرژی برای سوراخ شدن دارد. برای برش لیزر فلزات، محدودیت های خاصی وجود دارد، به عنوان مثال ، هر نوع لیزر تمام فلزات را نمی تواند سوراخ کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.