برش لیزری فلزات برش لیزری برش لیزر خدمات برش لیزری فلزات

برش لیزری فلزات – برش لیزری – برش لیزر – سرویس ها برش لیزری فلزات
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, سرویس ها برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

در ادامه سال­های آخر برشکاری پلاسما به طور موفقیت­آمیزی به جهت برش ورق­های آلومینیوم با سرعت­های بالا و مقدار حرارت حداقل، گزینه به کارگیری قرار گرفته است.  Th is po st has been w​ritten by GSA Conte nt G enerator  DEMO​.

ما‌درها در ادامه بخش اخیر همین مقاله، قصد داریم مقایسه ای فی مابین همین رویه با رویه های نیز مرحله آن به این معنی که برش شعله (هواگاز) و برش پلاسما داشته باشیم تا با اطمینان بیشتری از تعیین رویه برش مطلوب مطمئن شوید.

با اعتنا به نکته ها گفته شده، می اقتدار عاقبت گرفت که تکنولوژی برش لیزر، با اعتنا به مزایایی نظیر هزینه ذیل و میزان مرغوب بودن برشکاری بالا، رویه قابل قبولی در ادامه مقایسه با برشکاری شعله و پلاسما محسوب می شود.  Po᠎st h as been c᠎reat ed by GSA Co nten t ᠎Generato᠎r DEMO .

در ادامه همین بخش اعتنا شما را به فیلم کوتاهی که از چگونگی برشکاری ورق های گوناگون با به کارگیری از پرتوی لیزر انجام گرفته، جلب می کنیم.

برش لیزری که به وسیله دستگاه های لیزر CNC شکل می گیرد به دو بخش برش لیزری فلزات و برش لیزری غیر فلزات تقسیم می شود. Th is has  be᠎en g en erat​ed wi th the help of G᠎SA C​on tent  Gener ator D᠎em ov᠎er᠎sion!

گزیده از جسم که به وسیله لیزر بریده میشود، پایین فرآیند ذوب یا این که تصعید قرار می گیرد و به علت فشار گاز حاصل، از بر روی جسم زدوده می شود.

1. زمان ارسال تاپیکهایی که جنبه ی تبلیغاتی داشته، نوشته کاملی از توضیحات و مشخصات مربوط به متاع یا این که سرویس گزینه حیث خویش را در ادامه تاپیک قرار دهید.

سالن رای زنی دانش پول، محلی پویا و مطلوب جهت مشاجره و رای زنی در ادامه گزینه موضوعاتی همچون اقتصاد، بورس و هرآنچه که مربوط به علم مالی است، میباشد.

برش آلومینیوم به وسیله لیزر مهم مزایایی هست که از آن گزاره می توان به خلاقیت در ادامه طراحی ، انعطافپذیری و تولید طرحهای پیچیده، اعتنا زیاد بالا، شتاب بالا، ارزش پایین، اعتنا یکسان در ادامه برشهای تکراری، بالا بودن میزان مرغوب بودن حاشیه برش، داشتن کمترین ضایعات و پرتی، عدم تولید تغییرات در ادامه ساختار فلز، انجام برش به صورت سری، ایجاد به طور همزمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت به طور همزمان و حذف چندین مرحلهای فرایند ایجاد قطعات اشاره کرد.

پیوسته بودن عملیات برش ( اشعۀ لیزر به شکل مداوم برش می کند). آلومینیوم نسبت به پرتو لیزر زیاد رفلکتیو می باشد و برش آلومینیوم به وسیله لیزر مستلزم دارا بودن مهارت، تجربه، اتومبیل لیزر مطلوب می باشد.

برنج از گزاره فلزاتی هست که نسبت به بقیه فلزات مهم انعطاف پذیری بالاتری هست و به جهت این که بتوان برش هایی را بر بر روی ورق برنج انجام اعطا کرد خوبتر هست از دستگاه برش لیزر به کارگیری شود.

یک سیستم در دست گرفتن طول خازنی مسافت زیاد ظریف فی مابین انتهای نازل دستگاه و مرحله جسم را که در ادامه هم اکنون برش است، نگهداری می کند.

مینی فرز، از فرز سبک خیس و اندک وزن خیس هست و آن را خوبتر می اقتدار در دست گرفتن کرد. موردها بالا جزء کلیدی ترین موضوعاتی میباشند اکثری از کارفرمایان قبل از خرید کردن دستگاه های گزینه نیاز خویش به آن اعتنا می نمایند که همین تیم همت داشته با آماده ساختن یک موقعیت ایده آل به جهت مشتریان خویش خرید کردن را به جهت آن ها آسان خیس کند. Th᠎is ​po st h as ᠎been  do​ne with t​he he᠎lp of GSA Content Generato r ​DEMO.

لیزر های نئودیمیم (Nd) و لیزرهای نئودیمیم-ایتریم-آلومینیوم-گارنت (Nd-YAG) از تکنولوژی های پیشرفته خیس برش لیزری هستند. دستگاه های برش لیزر با منابع CO2 از برانگیختن اتم های مخلوط گازی CO2-N2-He پرتوی لیزر را ایجاد می نمایند و به امداد آینه هایی خاص، با متمرکز نمودن پرتوی لیزر بر بر روی اجسام عملیات برش را انجام می دهند.

آنگاه دستگاه لیزر کات با اعتنا به آن طرح برش و حکاکی بر روی متریال را شروع می کند. لیزر کات یا این که برش لیزر یکی از از فناوریهای دیدنی و نسبتا تازه برشکاری هست که به برهان محبوبیت آن در ادامه سال های آخر زیاد گزینه اعتنا قرار گرفته است.

پرتوهای موازی نور منسجم از مبداء لیزر اکثر اوقات در ادامه محدوده قرار می گیرد. لیزر همینطور به جهت برش سرامیک ها و سیلیکون هم گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

همینطور در ادامه دستگاههای 2 کیلووات برش لیزر فایبر که براحتی ضخامت های 20 میلیمتر به جهت آهن عادی و ضخامت 6 میلیمتر به جهت استیل را برش می دهند، حداکثر ضخامت به جهت برش لیزری آلومینیوم به 6 ملیمتر، حداکثر ضخامت به جهت برش لیزر مس به 3 میلیمتر و حداکثر ضخامت برش به جهت برش لیزر برنج هم به 3 میلیمتر محدود می شود.

همینطور به کارگیری از همین رویه زیاد آسان می باشد و حتی سوای اپراتور هم می اقتدار فعالیت برش را انجام داد.

حتی فلزات مستحکم و دشواری نظیر تنگستن، فولاد، برنج و یا این که نیکل را هم با همین رویه می اقتدار برش داد.

سرویس ها برش لیزر فلزات گوناگون در ادامه تیم ی حنیفرام با سوابق ی کاری براق . میزان مرغوب بودن برش را می اقتدار با بالا بردن یا این که ذیل آوردن نقطه کانونی لیزر در ادامه بالای سطح، بر روی سطح، یا این که ذیل مرحله پایین اثر گذاری قرار داد.

البته دستگاه جوش لیزری همین نیاز را برطرف کرد و مواد گوناگون فلزی را بهم جوش اعطا کرد که در ادامه ذیل به بعضا از آن ها اشاره می کنیم.

روشن هست که هر چه کرف دستگاه کاهش باشد، امکان برش کانتور های پیچیدهتر و دنده های کوچک ضخیم، عمده می گردد.

دستگاه لیزر فلزات نوع LF-H در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات ایجاد می شوند. دستگاه لیزرکات فقط خطوط را شناسایی می کند؛ براین اساس همۀ پوشه های وِکتور که به وسیله قابل انعطاف افزار کورل (فرمت cdr) و اتوکد (فرمت dwg) یا این که خروجی dxf طراحی شده اند، به وسیله دستگاه قابل اجرا هستند.

براین اساس به آسانی می تواند با تهیه آینه در ادامه جهات گوناگون رفلکس دیتا شود تا انرژی اضطراری به جهت تبدیل شدن به جریان نوری تک رنگ را داشته باشد.

گسترهی کاربرد همین نکنولوژی بزرگ است، طوری که از همین رویه به جهت برش طیف وسیعی از همین مواد از فلزات ، سرامیک ها و پلاستیک ها گرفته تا موادی نظیر چوب، برگه و حتی چرم به کارگیری میشود!

دستگاه لیزر که با اسم دستگاه برش نیز شناخته میگردد از همین تکنولوژی لیزر فایبر به جهت حکاکی و برش اشکال فلزات نظیر آلومینیوم، مس، طلا، آهن، چدن، برنج، بر روی به کارگیری می شود.

بعلاوه، بعضا از دستگاه های لیزر CNC مجهز به واحدهای حسی میباشند که می توانند مسافت سروصدا برش و قطعه فعالیت را تهیه نمایند تا پتانسیل تاب خوردگی را کمتر دهند.

پارسه لیزر با به کارگیری از گاز نیتروژن میزان مرغوب بودن و اعتنا های زیاد بالا را به جهت فلزات آلومینیوم و استیل به ارمغان می آورد.

انحصار بعضا فلزات به جهت برش (مثلا مس و آلومینیوم پرتوی لیزر را رفلکس می کنند). البته ایراداتی مانند عدم امکان به کارگیری به جهت همه فلزات و هزینه بالا در ادامه مقایسه با رویه های سنتی اسنفاده از همین رویه را محدود می کنند.

دستگاه های برشکاری لیزر فیبری، با به کارگیری از فناوری های جدیدی همچون لیزرهای دیودی و فیبرهای نوری آلائیده، از رویه های حیاتی برش ورق های فلزی است.

با اعتنا به این که دستگاه برش لیزری مهم تجهیزات جانبی می باشد می بایست بر شالوده فضای کار، دستگاه لیزر را خریداری کرد.

اعتنا به بعضا نکته ها و ویژگیها ميتواند برش لیزر استیل را در ادامه گزینه آلیاژ فولاد بمراتب آسانتر و سریعتر نماید.

با اعتنا به این که در ادامه برش استیل پرتو لیزر با اعتنا و میزان های تمجید شده فعالیت می کند، برش ها نظم زیاد دقیقی خواهند داشت.

حیاتی ترین تکنولوژی های ایجاد لیزر عبارتند از لیزرهای CO2، لیزرهای فیبری و لیزرهای نئودیمیم (Nd). مبداء ایجاد لیزر، کلیدی ترین استدلال انتخاب کنندۀ تکنولوژی برش در ادامه تیم های برش کاری است.

گونه فعالیت، متاع آخری و هزینه های تام شده انتخاب می نمایند که شما به همین رویه نیاز پیدا خواهید کرد یا این که خیر.

لیزرهای فیبر چطور فعالیت می کنند؟ چنانچه بخواهیم نوشته بالا را مقداری عمده تفسیر دهیم در ادامه واقع در ادامه اثر تخلیه الکتریکی مولد لیزر قطعه فعالیت گزینه حیث برش خورده می شود.

چنانچه در ادامه فرایندی به جهت برش مواد از اشعۀ لیزر به کارگیری شود، به آن فرآیند لیزرکات گفته می شود. چنانچه قصد دارید قطعات فولادی خویش از گزاره برش ورق فولادی ، برش قوطی و پروفیل ، برش میلگرد را با میزان مرغوب بودن بالا و پایانی تکنولوژی برش دهید، کالاهای خویش را به ما‌درها بسپارید.

ممکن است شما هم در ادامه فن خویش از همین رویه برش به کارگیری کرده و یا این که قصد خرید کردن دستگاه آن را داشته باشید.

معمولاً در ادامه صنعت جمهوری اسلامی ایران طرح هایی که به وسیله دستگاه لیزر بر روی اجسام تولید می شوند، نخست به وسیله قابل انعطاف افزار کورل طراحی می شوند.

لیزر کربن دی اکسید معمولاً به جهت برش اجسامی نیکی چندان دشوار با ضخامت هایی اندک به فعالیت می رود. لیزر Nd به مراد تضعیف ماده و در ادامه مواردی که اقتدار دوچندان و تکرار پذیری بالا نیاز باشد، به فعالیت می رود.

فولاد اندک کربن یک ماده مقرون به صرفه و در ادامه عین هم اکنون قدرتمند هست که می اقتدار آن را به راحتی برش، خم و جوش داد.

آلومینیوم فلزی با امکان صورت پذیری و چکش پذیری زیاد بالا است، که به راحتی می توان از آن انواع گوناگون نظیر میله، لوله، فول و صفحه ها متعدد را تنظیم کرد.

زمان برش فولاد ضد زنگ یا این که آلومینیوم ، پرتوی لیزر به راحتی مواد را ذوب می نماید ، و به جهت از فی مابین بردن فلز مذاب از پوسته از نیتروژن فشار بالا به کارگیری می شود .

امروزه برش لیزری در ادامه صنایعی نظیر الکترونیک، پزشکی، هوافضا، خودروسازی و به خصوص در ادامه حوزۀ نیمهرساناها کاربردهای زیاد متعددی پیدا کرده است.

دستگاه لیزر کات CNC، با ساماندهی کامپیوتر و به وسیله لیزری که از آن ها تشعشع می شود، علاوه بر برش لیزری، کارهایی نظیر حک لیزری و بقیه موردها را با شتاب و اعتنا بالایی انجام می دهد.

همین گونه منابع لیزر کات ، به برهان عدم به کارگیری از هر نوع المان اپتیکی نظیر آینه، عدسی و منشور در ادامه ایجاد لیزر، آلرژی زیاد مقداری در ادامه برابر ضربه و لرزش دارند.

از طرفی واکنش فی مابین اکسیژن و ماده، انرژی مازاد جهت حرارت ایجاد می نماید که منجر حمایت از فرآیند برش می شود.

در ادامه سال 1967 ، انگلیسی ها جت اکسیژن پیشگام با لیزر برش فلزات را کشف کردند. برش لیزری مواد اعم از فلزات و بقیه مواد غیر فلزی و برش لیزر آلومینیوم هم از سرویس ها پرطرفدار همین تیم است.

همین یک مزیت اکثر از حیث کمتر نیازهای مراقبت و هزینههای عملیاتی است. در ادامه رویه سنتی به وسیله حرارت متعددی مبادرت به برش فلز میکردند که همین واقعه منجر خمیده شدن آن می‌شد البته به کارگیری از رویه برش لیزر مس موجب کمتر احتمال خمیدگی ورق مس شده است؛ در ادامه عاقبت نیازی به عملیات پلیسهگیری سپس از انجام برشکاری نیست.

مزایای برش لیزر فایبر شامل بهبود سرعت، حذف هزینههای ابزار، کمتر دوران راهاندازی و خاموش شدن، کمتر مصرف الکتریسیته و هزینهها، ضایعات زیاد کاهش مواد، و تمامی اینها از شیوه فرایند سوای تماس (که ایمنتر هست و از آلودگی خودداری میکند) واقعه می افتد.

این مسئله سبب ساز رغبت کارفرمایان به خرید کردن اشکال دستگاه برش فلزات از مرکزها دارای و باسابقه فروش دستگاه لیزر فایبر شده است.

او‌لین و مهمترین مسئله ، خودداری از ورود اشخاص غیرمجاز و متفرقه به محیطی که دستگاه لیزر قرار داردک. عمده دستگاههای برش لیزری از یک پرتوی لیزری که به شکل معمولی در ادامه برگه صفحه مسطح قرار دارد، به کارگیری میکنند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.