برش آهن، مس، فولاد، استیل

برش آهن، مس، فولاد، استیل
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

در روش لیزر برش مس، یک سورس به عنوان منبع نور را به سمت سطح متریال تابانده و کار برش را انجام میدهد؛ به این نکته توجه داشته باشید که توان دستگاه بر اساس جنس و ضخامت قطعه تعیین می شود. قیمت دستگاه حکاکی و یا قیمت دستگاه برش لیزری بر اساس نوع دستگاه و قدرت برش لیزر آن تعیین می شود . در واقع با افزایش قدرت دستگاه لیزری، میتوان ضخامت ورقه های مورد نظر را نیز به همان میزان افزایش داد. با به کارگیری این روش میتوان ورق های استیل با ضخامت های مختلف را به اشکال گوناگونی برش داد. در برش لیزری استیل جنس و ضخامت قطعه ای که قرار است برش داده شود به عنوان مبنایی برای انتخاب توان دستگاه، نوع گاز و یا پارامترهای دیگر برش است. همانطور که اشاره شد با توجه به نوع عناصر موجود در استیل خواص آن تغییر کرده و بنابراین انواع مختلفی از این آلیاژ وجود دارد که خواص مکانیکی متفاوتی دارند. استفاده از استیل در ساختمان سازی و معماری در دوران هنر مدرن باب شد. برش لیزری سه بعدی استیل: قطعات سه بعدی از جنس استیل از قبیل انواع لوله که در معماری و ساختمان سازی استفاده می شوند، با استفاده از تکنولوژی برش لیزری 3 بعدی با صرف زمان و هزینه کم قابل تولید هستند. This a᠎rt᠎icle has been do᠎ne by GS A  Co​nten t Ge᠎nera​tor DEMO !

برش لیزر استیل

استفاده از تیغههای گالوانیزه که بر اثر حرارت دچار زنگزدگی نمیشوند و جداسازی پلیمر برش و نظافت به راحتی صورت میپذیرد. هوا گاز نیز دردسر های خاص خودش را داشت اما با اختراع فناوری سی ان سی دیگر برش استیل به حرفه ای ترین وجه ممکن صورت می گیرد. از آنجایی که دستگاه لیزر به صورت متوالی میتواند ورق ها را برش دهد، سرعت برش لیزر استیل، نسبت به دیگر متدها بسیار بیشتر است. به طور کل قطعات مجزایی که بر روی دستگاه برش لیزری نصب می شوند همچون ریل ، تیوب ، مکنده و دیگر تجهیزات و نوع آنها ، قدرت وات دستگاه ، منبع تغذیه و برند تولید کننده دستگاه برش همگی می توانند بر قیمت دستگاه برش لیزر تاثیرگذار باشند . یکی دیگر از دلایل محبوبیت دستگاه لیزر در برش فلز استیل، هزینه پایین آن است. در ابتدا از استیل بیشتر در سیستم اگزوز، گاز و دنده ها استفاده می شد اما امروزه، با توجه به نگرانی های زیست محیطی، صنعتگران در از این فلز در ساختمان خودرو و دیگر بخش های آن به وفور استفاده می کنند. یکی دیگر از موارد استفاده از استیل در صنایع شیمیایی، نفت و گاز می باشد. امروزه برش لیزری فلزات، امکان ساخت طرح های متنوع و پیچیده را به مشتری می دهد و این مزایا، انقلابی گسترده در صنعت بوجود آورده است و به یکی از محبوب ترین ابزار ها جهت برش فلزها تبدیل شده است. ᠎Post h as been c​re ated with GSA Content G en​er​at᠎or Dem᠎oversion.

به همین دلیل است که استفاده از استیل در ساخت ابزار و تجهیزات پزشکی بسیار متداول می باشد. برش انواع بلندگو های خانگی، چاقو، تیغ جراحی و ارّه از جمله موارد استفاده استیل می باشد که از طریق برش لیزری 2بعدی ساخته و پرداخته می شوند. ساخت و انواع قطعات طلای تزیینی، استیل، برش لیزری انواع ورقه های فلزی به جهت مصارف متفاوت میتواند از جمله قابلیت های دیگر دستگاه برش لیزر محسوب شود . برشکاری ورق های فلزی از جمله صنایعی می باشد که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی جلو میرود. 2. پلکسی یک نوع متریال است که برای ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی به کار می رود . 3. چوب یا چوب ترموود که زیبایی فوق العاده ای برای ساخت تابلو مغازه دارد و همین طور به عنوان چوب نما یا نمای چوبی بکار می رود. تجهیزاتی مثل پمپ مکنده بر روی برخی دستگاه ها موجود نیست که این خود سبب کاهش قیمت دستگاه می شود .  Th is da ta w᠎as g enerated wi th GSA C onte​nt Generator DEMO !

دستگاه برش لیزر استیل

مزایای دستگاه برش لیزر استیل چیست؟ نسب به سایر روش های برش، برش لیزر استیل با کیفیت ترین نوع برش می باشد. بعد از خرید دستگاه لیزر برش استیل از مجموعه رادوکس ما به مشتریان خود 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهیم. انواع نازلهای تک و دوبل در این صنعت کاربرد داشته که نوع تک همراه با گاز نیتروژن جهت برش استیل کاربرد دارد. با توجه به قیمت بالای مس، از آنجا که بدون محدودیت می توانید چیدمان قطعات را با کمترین ضایعات روی میز دستگاه قرار دهید، برش لیزر مس دارای توجیه اقتصادی بالایی برای تولید قطعات مورد نیاز است. اپراتور دستگاه لیزر باید تسلط کافی جهت کار با انواع نرم افزار ها را دارا بوده و بتواند با سرعت عمل و دقت مناسب با دستگاه مدنظر کار کند تا هم ایمنی خود و هم ایمنی دستگاه را تأمین نماید. برش لیزری فلزات تکنولوژی است که از دستگاه لیزر برای برش فلز ها استفاده می کند و در صنایع مختلف قابل استفاده است. فلز استیل ضد آب برای نخستین بار در سال ۱۹۳۰ برای تولید قسمت هایی از خودرو مورد استفاده قرار گرفت. با به کار گیری گاز نیتروژن، کیفیت برش لیزر استیل بالاتر است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.