بررسی و خرید ترازو

بررسی و خرید ترازو
ترازو دیجیتال

ترازوهای هوشمند علاوه بر طراحی شیک و زیبا، قابلیتهایی مانند اندازه گیری شاخصهای سلامتی، کم مصرف بودن، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند، امکان ذخیرهی اطلاعات روی نرمافزار گوشی و قابلیت انتقال اطلاعات به گوشی هوشمند را دارند. گفتنی است این محصول در گروه پرفروشترین و بهترین ترازوی دیجیتال هوشمند برای بررسی وزن به شمار میآید. یکی دیگر از انواع ترازوی دیجیتال ترازوی خانگی دیجیتال است که برای وزن کردن افراد در خانه مورد استفاده قرار میگیرد و ترازوی زیرپایی نیز خوانده میشود و بسیاری از مردم با خرید ترازو دیجیتال خانگی بهطور مرتب وزن خود را کنترل میکنند تا دچار اضافه وزن نشوند. بررسی مرتب وزن و مشاهده نتیجه دلخواه میتواند انگیزه زیادی برایتان ایجاد کند تا سریعتر به وزن ایده آل خودتان برسید. اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد کاهش یا افزایش وزن دارید، احتمالاً نیاز دارید تا وزن خود را به طور روزانه و مرتب بررسی و ثبت کنید. حسگر توزین در مدل های آزمایشگاهی ترازوها از حساسیت های بی نظیری همچون یک صد هزارم گرم (0.00001) یا حتی یک میکروگرم برخوردارند و در واحدهای آزمایشگاهی تولید و ترکیب موارد شیمیایی و دارویی یا در ساخت زیورآلاتی مانند طلا و ریگیریها بسیار اثرگذارند.

ترازو دیجیتال

A rticle w᠎as g enerat ed ​by G SA​ Con᠎te᠎nt Gene​rato᠎r DEMO!

منبع انرژی انواع ترازو دیجیتال برق یا باتری است، که باتریها معمولاً داخلی و قابل شارژ هستند. ترازو گرمی در گروه ترازو دیجیتال دقت بالا قرار گرفته است و پس از ترازو آزمایشگاهی دارای دقت قابل توجهی است، ترازو که دارای دقتی کمتر از 1 گرم تا 0/01 گرم باشد، ترازو گرمی می باشد. ترازوی دیجیتال گرمی ترازویی با سرعت، دقت و حساسیت بسیار زیاد در توزین مواد است. 😊 اگر قصد خرید ترازوی دیجیتال برای وزن کشی را دارید، ما در این بخش فهرستی از بهترین ترازوی وزن کشی دیجیتال را برایتان آماده کردهایم که پیشنهاد میکنیم قبل از خرید آنها را مشاهده کنید. نقطههایی که دور صفحه نمایش این دستگاه مشاهده میکنید، وضعیت بدنی شما را از لاغر تا بسیار چاق دستهبندی کرده و نمایش میدهد. این ترازوی دیجیتال که به شکل یک نوت بوک و در همین ابعاد تولید شده است طرفداران بسیاری دارد، چراکه علاوه بر دقت بالا برای نمایش وزن در واحد های مختلف دارای وزن و ابعاد کوچک در کنار صفحه پهن خود است که علاوه بر حمل راحت و آسان به راحتی میتوان هرچیزی را با آن وزن کرد. با توجه به تنوع ترازوهای وزن کشی در بازار ایران، خرید یک ترازوی دیجیتال که از کیفیت خوبی برخوردار باشد نیاز به کمی بررسی دارد.

قیمت ترازو دیجیتال مارک خوب به نوع برند آن، جنس، کیفیت و نوع بستگی دارد و شما میتوانید با استفاده از وب سایت دیجی استایل، کیفیت و قیمت انواع ترازو را با یکدیگر مقایسه کرده و انتخابی هوشمندانه را تجربه ترازو دیجیتال هیلر مدل gs30 dotted کنید. با توجه به امکانات، کیفیت و دقتی که «PS 501» دارد، میتوان آن را جزو بهترین ترازوی وزن کشی دیجیتال بازار به شمار آورد. قابلیت دیگری که ممکن است در برخی از ترازوهای دیجیتال یافت شود داشتن حافظه است. در حالی که بیشتر آنها فقط تا 400 پوند وزن را تحمل­ می­کنند، می­توان از کیت­ های تبدیل موجود برای افزایش میزان وزن استفاده ­کرد. از مزایای این محصول میتوان به تعریف پروفایل برای 12 نفر مختلف، جنس شیشه مقاوم و حرارت دیده، دقت اندازهگیری 100 گرمی، اندازهگیری میزان تراکم استخوان، آب بدن، ماهیچه، چربی و همچنین سوختوساز بدن اشاره نمود. همچنین ترازوهایی در بازار یافت می­ شوند که توانایی اتصال به گوشی های همراه از طریق بلوتوث را داشته و شما می­ توانید با اتصال گوشی همراه خود به ترازو اطلاعات ذخیره شده در آن را به گوشی همراه خود منتقل کنید. محصول فوق از طریق بلوتوث به گوشی شما متصل میشود تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز را به تلفن هوشمند خود منتقل کنید.

برای روشن کردن دستگاه کافی است یک باتری قلمی در آن قرار دهید تا بتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده نمایید. ترازوی هوشمند : از جدیدترین مدلهای ترازوی خانگی که امروزه با استقبال و طرفداران زیادی روبرو شده است انواع هوشمند ترازوهای دیجیتال می باشند. ظرفیت توزین انواع ترازوی فروشگاهی دیجیتال از ۳۰ تا ۷۰ کیلوگرم، یعنی به اندازه خرید روزانه مردم است. برای استفاده دقیق از این ترازو بهتر است آن را روی سطحی صاف مانند سرامیک قرار دهید. به محض آنکه که پاهایتان را روی ترازو قرار دهید، دستگاه روشن میشود و پس از پایین آمدن از ترازو، دستگاه خاموش میشود. این می تواند مفید باشد اگر می خواهید مقادیر مشخصی از مواد را در یک کاسه مانند آرد ، سپس شکر و غیره مخلوط کنید. و این فرایند دیجیتالی در دل ابزاری دیجیتال رخ می دهد و آن را بدل به یک ترازوی دیجیتال می کند. تحمل وزن ترازوی دیجیتال بوش 180 کیلوگرم بوده و دقت آن نیز 100 گرم است. این ترازوی وزن کشی توسط برند بیورر (Beurer) با مدل «PS07» تولید و به بازار عرضه شده است. البته مدل هایی در بازار وجود دارند که باتری آنها قابل شارژ است و گاهی 2 تا 5 سال دوام می آورند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.