برای اداره منابع طبیعی نوروزی تهران آماده باشید

[ad_1]

فرمانده منابع طبیعی استان تهران از برنامه کامل نیروی حافظ صلح به صورت میدانی از 26 اسفند تا پایان 23 فروردین ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسناسرهنگ احمد ناصری نیکو با اعلام این خبر گفت: گشت ویژه با کلیه ابزار و تجهیزات و 24 ساعت شبانه روز در اختیار آنان است. از عرصه ملی در سطح استان محافظت خواهد کرد.

وی افزود: اقدامات لازم برای اطفای حریق های احتمالی انجام شده است تا در صورت وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان سریعا برای جلوگیری از خسارات بیشتر اقدام شود.

ناصری نیکو با تاکید بر اینکه ما انسان ها به وعده و امانت خداوند از منابع طبیعی برخورداریم، گفت: با توجه به اهمیت و ارزش فراوانی که برای منابع طبیعی قائل هستند، لازمه همه گونه ارزش های انسانی در عین بهره برداری است. این موهبت های خدا را به درستی، پناهگاه های امن را هم رصد می کند و روی این کارهای بزرگی که خداوند انجام داده است، تمرکز می کند.

بر اساس اطلاعیه اداره کل منابع طبیعی و آب استان تهران، فرمانده منابع طبیعی استان تهران از مردم خواست در صورت وقوع آتش سوزی، تخریب، غارت و ساخت و ساز سریعاً گزارش دهند.-ساخت و ساز غیرمجاز در مناطقی از کشور استان.قیمت 1504 و سامانه 139 به اداره منابع طبیعی اطلاع دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.