بازی های استقلال سخت تر است یا پرسپولیس؟ + جدول

[ad_1]

بررسی دیگر بازی های پرسپولیس و استقلال نشان می دهد شاگردان فرهاد مجیدی بازی های سختی را برگزار می کنند و سه بازی سخت را خارج از تهران انجام خواهند داد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند، یکی از دیدارهای دو تیم برای قهرمانی در این رقابت هاست و دلیل نمی شود که بگوییم رقابت تا این حد بالا نبوده است. بالای جدول بود..

استقلال با میانگین 2.41 امتیاز در هر بازی و پرسپولیس با میانگین 2.14 امتیاز نشان دهنده رقابت داغ و هیجان انگیز در بالای جدول فوتبال ایران است. حتی در بین قهرمانان گذشته لیگ برتر، پرسپولیس با 19 امتیاز و 67 امتیاز با میانگین 2.23 امتیاز در هر بازی قهرمان لیگ شد.

9 هفته آینده لیگ برتر نشان می دهد که استقلال و پرسپولیس دیدارهای سختی را برگزار خواهند کرد و این نشان دهنده احتمال تغییر جدول و شاید جایگاه دو تیم پس از تقابل با تیم های مشابه است. همانطور که می توان سپاهان، فولاد، مس، آلومینیوم و … را جابجا کرد.

بررسی دیگر دیدارهای دو تیم نشان می دهد که استقلال بازی های سخت تری خواهد داشت و سختی این بازی ها در خانه سخت تر خواهد بود. بر اساس بررسی ها میانگین امتیاز رقبای استقلال تا پایان فصل 1.34 امتیاز در هر بازی است اما این رقم برای پرسپولیس 1.17 امتیاز در هر بازی است.

همانطور که گفته شد استقلال بازی سختی خارج از خانه دارد. بنابراین میانگین حریفان استقلال در 4 بازی خارج از خانه 1.73 امتیاز در هر بازی است، اما این عدد برای 5 بازی خانگی پرسپولیس 0.9 امتیاز است که در واقع پایان جدول حریفان پرسپولیس را از خانه نشان می دهد. .

با این وضعیت استقلال خارج از خانه با سپاهان، فولاد و مس رفسنجان که قوی ترین تیم های این فصل محسوب می شوند، بدون شک سرخپوشان پرسپولیس می توانند احتمال لغزش حریف خود را پیش بینی کنند.

بازی استقلال و پرسپولیس با افزایش میانگین امتیازات رقبا

بازی های استقلال سخت تر است یا پرسپولیس؟  + جدول

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.