بازگشایی مدارس استان کرمان از ۱۴ فروردین ماه

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به آغاز به کار تمامی مدارس استان از فردا یکشنبه 14 فروردین 1401 گفت: مدارس آمادگی کامل برای افتتاح مدارس را دارند.

رضا رضایی در گفت و گوی تلفنی با برنامه تلویزیونی شب تابستان سیمای مرکز کرمان، از برنامه ریزی برای شروع مدرسه در فروردین ماه 1401 خبر داد، آنها در مراسم تغییر رنگ در مدارس و کلاس ها شرکت می کنند و غیبت فقط برای دانش آموزانی مناسب است که سابقه همکاری با مدرسه در این زمینه.

وی افزود: بر این اساس دانش‌آموزان پنج روز در هفته در مدرسه حضور خواهند داشت و کلاس‌ها طبق روال قبل از ابتلا به کرونا به صورت گروهی و بدون شرکت همه دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر رعایت موازین بهداشتی از همه خانواده ها و دانش آموزان خواست هنگام حضور در مدرسه از ماسک استفاده کنند.

وی ادامه داد: بر اساس اقدامات انجام شده، مدارس نیز باید به مسائل بهداشتی رسیدگی و در کلاس تهویه مطبوع تمرین کنند.

رضایی تصریح کرد: ماهیت دریافت سه نوبت واکسن نه تنها برای دانش آموزان ضروری است، بلکه توصیه می کند دانش آموزان در آینده نزدیک واکسینه شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پاسخ به این سوال که آیا بازگشایی مدارس باعث افزایش شهریه مدارس می شود، گفت: افتتاح مدارس از 13 فروردین هیچ افزایشی در هزینه ها ایجاد نمی کند.

رضا رضایی در پایان از ساعت‌های طولانی استاندار برای شروع کار وزارتخانه‌ها و ارگان‌های دولتی برای بازگشایی مدارس و همراهی والدین و فرزندانشان تا مدارس تشکر کرد و گفت: این تاخیر فقط برای دولت است. دفاتر وی گفت: مدارس به صورت هفتگی فعال خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به مشکلاتی که ممکن است در روزهای ابتدایی مدرسه در زمینه جابجایی دانش آموزان با آن مواجه شود، گفت: این موضوع با همکاری مدیران مدارس به تدریج برطرف می شود و در روزهای آینده امکان دسترسی دانش آموزان به مدارس فراهم می شود. حمل و نقل. .

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.