اولین شرکت تخصصی تولید سیمان در کشور رفسنجان می باشد

[ad_1]

ایسنا/ کرمان هشتمین کارخانه صنعتی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان روز سه شنبه از کارخانه سیمان و مخازن مس بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، کارخانه فرآوری سیمان به مساحت 3000 متر در روز برای اولین بار مورد بازدید قرار گرفت.

محسن اکبری یکی از مدیران زنجیره تامین گفت: محصولات ما با دانش منحصر به فرد و بومی عرضه می شود و به سراسر کشور صادر می شود.

وی این کارخانه را اولین کارخانه در نوع خود پس از انقلاب اسلامی در کشور دانست و افزود: قبل از انقلاب گروهی از آلمانی ها در کشور فعالیت می کردند اما شرکتی با قدرت کنترل در سال 1397 در ویژه رفسنجان راه اندازی کردیم. منطقه اقتصادی به عنوان اولین شرکت با وی. این تیم به صورت تخصصی در زمینه آموزش خانگی این محصول را در اردبیل، اشتهارد و لوشان تولید کرده است.

اکبری که تنها تامین کننده سیمان در جنوب شرق منطقه است، گفت: این سیمان ارزان تر از چوب های سخت نیست.

وی نیاز به سه میلیارد تومان سرمایه گذاری را ذکر کرد و ادامه داد: اگر سرمایه گذار به سبد ما بپیوندد یک سال و نیم دیگر در سرمایه گذاری خود عقب نشینی می کند.

بر اساس برنامه ملی توسعه مسکن، این گروه زیرساختی تاثیر بسزایی در توسعه زیرساخت های این پروژه دارد و برای شرکت در کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در استان تامین می کند. ، گفت: در زمینه سرمایه گذاری نیز از مذاکره با سرمایه گذارانی خبر داد که می توانند به سازمان کمک کنند.

از مخازن اسید رفسنجان بازدید شد.

طی سخنانی در این بازدید، در صورت رفع مشکل برق این گروه، فاز اول 1401 به بهره برداری می رسد.

امروز فرومولیبدن کویر زیرمجموعه صندوق بازنشستگی مس در خارج از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان واقع شده است.

رئیس منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در جلسه ای که در حاشیه این بازدید برگزار شد، سیستم جدید معرفی شده از سوی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه برای افزایش مزایا و زیرساخت های منطقه را یادآور شد: در این مناطق سرمایه گذاری کنید.

بهرامشاهی خاطرنشان کرد: در رفسنجان برای شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کار زیادی انجام نشده است اما در چهار ماه گذشته 200 طرح را بررسی کرده ایم که 60 طرح مربوط به صنعت مس مورد نیاز است و در حال بررسی است. .

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.