انتقاد دادستان گرگان از عملکرد بانک، تهیه کننده را سردرگم کرده است

[ad_1]

ایسنا/ گلستان دادستان گلستان با انتقاد از عملکرد بانک ها در عدم رعایت برخی الزامات اداری گفت: مصوبه ستاد اداری ضامن اجرای قانون و دلایل عدم رعایت آنها است. مسئولیت قانونی برای مدیران

محمود سپانلو صبح امروز در جلسه هیات امنای بانک گلستان، برنامه خود را برای کمک به جمع آوری حساب های بانکی بدون نیاز به سیستم قانونی در استان تشریح کرد و افزود: نظام بانکی. منافعی در دستور کار ما قرار دارد که البته آگاهی از آن به تصمیم هیات مدیره بانک ها بستگی دارد.

وی از راه اندازی مرکز بانک مرکزی گلستان خبر داد و گفت: در صورت معرفی تعدادی از کارشناسان ارشد بانکی از سوی هیات بانکی استان، آمادگی راه اندازی مرکز بانکی در استان را داریم.

دادستان مرکز گلستان گفت: مددکار خوب در مرکز جمع آوری بانک ها نگهداری می شود و تایید شد که نیازی به طرح دعوی در مراجع قضایی نیست.

اسپانلو با انتقاد از برخی تاییدات مدیریت از سوی بانک ها گفت: بانک ها در حالی که این مصوبات را اجرا نکردند، وقتی در جلسه هیات مدیره تصویب شد و موانع عرضه را برطرف کردند، این کار را نادیده گرفتند. نه تنها آن را رد کردند، بلکه در مهلت قانونی اقدامی برای رد این رضایت نکردند و سپس اعلام کردند که این رضایت نامه را اجرا نمی کنیم، بنابراین رضایت نامه باطل می شود و پس از تایید و سردرگمی، رضایت نامه باطل می شود. و ارائه دهندگان گیج کننده بین ستاد اداری و بانک ها پرسه می زنند.

وی در گفت و گو با بانک ها گفت: در صورت مغایرت با قانون اساسی یا وجود مانع قانونی، مدیران باید در جلساتی که در ستاد برگزار می شود، تخصص خود را اعلام کنند، زیرا مصوبات ستاد پس از تصویب، ضامن اجرای قانون و عدم تایید آنها است. . -کارآمدی منجر به مسئولیت می شود «برای مدیران تبدیل به قانون می شود.
انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.