امکان برخی تغییرات اقلیمی برای تامین غذای زائران/ ۷۰۰ مدرسه برای اسکان مسافران راه اندازی شده است.

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: خیلی چیزها برای نیاز زائران مهم است. یکی از این مسائل بحث امنیت غذایی زائران است که با جمعیت زیاد در حال حاضر احتمال تغییراتی وجود دارد.

یعقوبعلی نظری صبح چهارشنبه 3 خردادماه در نشستی در ستاد گردشگری خراسان رضوی گفت: از روزهای پایانی سال گذشته تاکنون بیش از 2 میلیون زائر به مشهد مقدس آمده اند که حدود 81 درصد از این زائران وارد شده اند. مشهد با خودروی شخصی «حفظ جان مسافران بسیار مهم است و در این راستا کمیته های امنیتی مختلفی برای حفظ جان زائران تشکیل شده است.

استاندار خراسان رضوی به تشریح وضعیت زائران پرداخت و گفت: در این راستا بیش از 700 مدرسه به امکانات آموزشی تجهیز شده است. مساجد، مساجد و شهربازی ها نیز آماده خدمت رسانی به زائران هستند.

در ادامه این پژوهش آمده است: رفع نیازهای شفاهی نوروزی بسیار حائز اهمیت است و نیاز به رصد دقیق دارد تا موجب آزار زائران و تضییع حقوق آنان نشود.

وی افزود: نظارت و برنامه ریزی برای رفع نیاز زائران منطقه مشهد مدیرکل زراعت استان مشهد باید ادامه یابد تا به هیچ وجه مشکلی برای زائران پیش نیاید. باید از خشونت توسط احزاب مختلف پرهیز شود و نارضایتی عمومی کاهش یابد.

استاندار خراسان رضوی گفت: تمهیدات لازم برای تامین تجهیزات امدادی اورژانسی در اختیار دولت محلی با حمایت مسئولان مسئول اندیشیده شود.

این پژوهش افزود: سه ورودی اصلی از غرب، جنوب و شمال به مشهد داریم که روز گذشته جاده غرب مورد بازدید کشوری قرار گرفت و امروز از جاده جنوب بازدید خواهیم کرد. تمام مراحل به طور منظم و به طور منظم نظارت می شود.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی به موقع برای راهنمایی مسافران ضروری است، افزود: باید از منابع رسانه ملی و ملی استفاده شود تا بتوانیم اطلاعات خوبی را برای زائران از اصل به مشهد ارائه کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.