اقتدار نیروهای مسلح خط قرمز ماست/ در برخورد با متخلف هیچ اهمالی وجود نخواهد داشت

[ad_1]

ایسنا/گلستان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه وظیفه این سازمان حفظ جایگاه و اقتدار نیروهای مسلح است، گفت: اقتدار نیروهای مسلح خط قرمز ماست.

حجت الاسلام احمد پورخاقان امروز در دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی استان گلستان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون اهمیت و جایگاه سازمان قضایی نیروهای مسلح، اظهار کرد: هر قدر این سازمان در جایگاه بالاتر و رفتاری منطبق بر اهدافش داشته باشد اقتدار نیروهای مسلح ما بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه ما معتقد هستیم تخلف یک فرمانده نباید مشی فرماندهی را زیر سوال ببرد، افزود: برای ما حفظ جایگاه فرماندهان در هر سطحی مهم است زیرا اعمال مدیریت بر یگان با جایگاهی متزلزل امکان پذیر نیست البته در برخورد با تخلف مطابق با قانون هیچ اهمالی به خود راه نخواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه همدلی و برادری میان اقوام و مذاهب مختلف در استان گلستان بسیار مهم و زبان زد است، خاطرنشان کرد: علمای آگاه و بصیر اهل سنت اظهارنظر تفرقه افکنانه و بر خلاف اسناد تاریخی و فقهی یک عالم اهل سنت را محکوم کردند که انتظار ما نیز این است ارادتمندان به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) در مقابل این مواضع محرک، خارج از استدلال موضع گیری نکنند.

سردار محمدسعید فاضل دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان نیز در این نشست با اشاره به روابط برادرانه و کاملا قانونمند بین سازمان قضایی و نیروهای مسلح در استان گلستان، تصریح کرد: سازمان قضایی محور قانون در نیروهای مسلح است و پیچیدگی های کار نیروی انتظامی به استانداردسازی های قانونی نیاز دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هزینه اجاره مسکن در دهدشت جوانان را غرق در ناامیدی کرده است.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد کشیش جمعه دهدشت گفت: هزینه اجاره خانه در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.