اسفاری: جنایاتی که علیه ملت فلسطین انجام شده بی نظیر است

[ad_1]

عضو کمیسیون کشور و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی 70 سال است که مردم بی گناه فلسطین را به خاک و خون می کشد و این جنایت علیه ملت فلسطین تقصیر بی نظیری است.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز بیت المقدس، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره نسل کشی مردمی را محکوم کرده است که هرگز نامشان را نشنیده و ندیده اند. جهان، چه این جنایت علیه فلسطینیان باشد. مردم یا مردم اوکراین یا یمن. اتفاق خواهد افتاد. هیچ کس در امور این کشور دخالت نکند و مردمی را که ندیده و نشنیده اند نابود کند. خون همه مردم جهان مساوی است چه زرد و سفید و چه مسلمان و چه غیر مسلمان.

او می گوید وضعیت فلسطین به مراتب بدتر از اوکراین است و این افراد دستگیر شده اند. جنایاتی که در 70 سال گذشته علیه مردم فلسطین انجام شده است بی نظیر است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه؛ اتحاد جهان اسلام در روز قدس مانع از آن شد که دولت صهیونیستی به اهداف شوم خود دست یابد و به تهدیدی برای این دولت تبدیل شود. از سوی دیگر، دولت صهیونیستی یک دولت نیست، در حال حاضر فلسطینی های بی گناه را می کشد. به نظر من آنچه امروز دولت صهیونیستی را از رسیدن به اهداف خود باز داشت، مقاومت مردم فلسطین از یک سو و حمایت جهان اسلام از سوی دیگر است.

عصفری تاکید کرد: به نشانه نفرت از رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین، روز قدس است. به نظر من دولت صهیونیستی از اتحاد و همبستگی جهان اسلام در روز قدس هراس دارد. روز قدس باید همچنان به عنوان نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد تا دولت صهیونیستی به اهداف خود نرسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.