آموزش در مدارس شهرستان ها مجازی خواهد بود

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان از افزایش جان باختگان شاهنشاهی در استان خبر داد.

فرهاد زیویار در حاشیه همایش ملی مبارزه با وبا ضمن تشکر و قدردانی از مردم استان در جشن بهمن ماه گفت: وضعیت جدید بررسی شده است.

زیویار ادامه داد: با توجه به وضعیت جدید استان، آمارها نشان می دهد که تعداد بیماران و بیمارستان ها افزایش یافته است که می تواند منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری در روزهای آینده شود.

وی گفت: بر اساس گزارشی که از سوی دانشگاه علوم بهداشتی استان منتشر شد، تعداد مبتلایان در هفته گذشته از حدود 3150 مورد به 5300 مورد رسیده است که این یک نوع هشدار است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه طی هفته های اخیر تعداد بیماران قلبی بستری در استان به 240 نفر رسیده است، افزود: در صورت عدم رعایت ضوابط، وضعیت بیمارستانی بر اثر این بیماری بدتر می شود.

زیویار خاطرنشان کرد: در بحث فوتی ها در استان با ثبت 5 نفر در هفته گذشته نسبت به هفته گذشته 1 نفر افزایش داشتیم و متاسفانه همه این افراد مبتلا هستند.

وی یادآور شد: از 5 نفر فوت شده بر اثر کرونا در استان، سه نفر واکسن دریافت نکردند و دو نوبت دیگر فقط دو نوبت واکسن دریافت کردند که نشان دهنده اهمیت واکسن در تهیه واکسن است. .

استاندار لرستان در خصوص دسترسی به آموزش در مدارس گفت: با توجه به شرایط کنونی آموزش در مدارس به ویژه در مناطق شهری به همان شکلی که باید باقی می ماند و در روستاها یا مناطقی که شرایط مساعد نیست ارائه آموزش تقریباً انجام نمی شود. توصیه های شورای مدرسه و مقررات بهداشتی شخصاً به تدوین ادامه خواهد داد.

زیویار افزود: در بحث حضور کارگران در محل کار، موضوع به مدیران ادارات ارجاع شد تا ضمن کاهش تعداد کارگران در محل کار، اقدامات مناسبی را برای انجام فعالیت های آگاهانه کارگران انجام دهند. تنظیم با تنظیم ستاد استانی

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.