آزمایش موشک بالستیک قاره پیما روسیه

[ad_1]

روسیه در نمایش قدرت، یک موشک بالستیک قاره پیما جدید آزمایش کرده است، اقدامی که به گفته پوتین، دشمنان مسکو را مجبور به ایستادگی و تفکر کرده است.

بر اساس این گزارش، پوتین در ویدئویی که توسط ارتش منتشر شده است، گفت که آزمایش موشک Sarmat در پلستسک در شمال غربی روسیه آغاز شد و در منطقه کامچاتکا در فاصله 6000 کیلومتری (3700 مایلی) مورد اصابت قرار گرفت. زد، نشان داده شد.

آزمایش سرمت که ده ها سال ادامه داشته، برای غرب غافلگیرکننده نبود، اما در زمانی اتفاق افتاد که تنش های ژئوپلیتیکی عمیق تر می شد.

پوتین گفت: «سیستم جدید دارای بالاترین سطح فناوری است و قادر است بر تمام تجهیزات مدرن دفاع ضد موشکی غلبه کند. این مجموعه در دنیا بی نظیر است و عمر زیادی نخواهد داشت. این سلاح ویژه توانایی مبارزه با ارتش ما، متکی شدن به خود را در تضمین امنیت روسیه از طریق مواجهه با تهدیدات خارجی تقویت می‌کند و برای کسانی که در مواجهه با جنون تلاش می‌کنند کشور ما را تهدید کنند، جایگاهی فراهم می‌کند.

به گفته تحلیلگران غربی، زرادخانه هسته ای Sarmat و اینکه روسیه چگونه می تواند آن را در هر یک از قطب های جهان پرتاب کند، چالش بزرگی برای سیستم های نظارتی راداری و ماهواره ای این کشور است.

پوتین هشت هفته پیش با اعلام حمله به اوکراین به برنامه هسته‌ای روسیه اشاره کرد و به غرب هشدار داد که هرگونه تلاش برای خنثی کردن آن منجر به نتایج بی‌سابقه‌ای در تاریخ شما خواهد شد. او در عرض چند روز دستور داد تا نیروهای اتمی روسیه به طور کامل آماده شوند.

ایگور کوروتچنکو، سردبیر مجله دفاع روسیه گفت: «این سیگنالی به غرب است مبنی بر اینکه مسکو می تواند انتقامی بگیرد که به تاریخ هر کشوری که امنیت روسیه و مردم آن را نقض می کند، پایان خواهد داد. بابا”.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

مونو آمونیوم فسفات شرکت بازرگانی ک2)

مونو آمونیوم فسفات – کمپانی بازرگانی کمیاب تجارت تات خرید سولفات منگنز, خرید مونو آمونیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.