آتش نشانان جدید در وضعیت ارزیابی سلامت روان / جزئیات آزمایش آتش نشانی

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران جزئیات آزمایش مغزی سازمان آتش نشانی تهران را که با حضور 300 مرد و 48 زن برگزار می شود، گفت.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسناوی در خصوص آزمون استخدامی آتش نشانان و آتش نشانان سطح سه در شهر تهران گفت: «روان سنجی» (روان سنجی) سومین مرحله از آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی توسط تهران، دو مرحله اول سال گذشته است. در مرحله اول و دوم، زنان و مردان شرکت کردند، اما برخی از آنها اجازه حضور در رویدادهای بزرگ را نداشتند.

وی ادامه می دهد: تست روانشناسی توسط انسان شناسانی که در واقع روانشناس تیم سنجش هستند انجام می شود. این آزمون از 15 می تا 1 ژوئن برگزار می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه با انجام این اقدام انضباطی عملیات اطفای حریق همگام با آتش نشانی می شود گفت: نتایج این آزمایش شامل دو نکته است. در مرحله اول که آزمون علوم برگزار شد دو کتاب در اختیار داوطلبان قرار گرفت. یکی سوالات زبان روزمره، ریاضی، ادبیات و… و دیگری سوالات فکری. ترکیب امتیازات کسب شده داوطلبان از آزمون کتبی با سوالات سوالات این آزمون فکری که در روزهای آینده برگزار می شود، نتیجه را مشخص می کند.

وی افزود: نتایج این آزمون مشخص می کند چه کسانی برای این شغل مناسب ترند، چه کسانی واجد شرایط هستند و چه کسانی واجد شرایط نیستند. البته آتش نشانان معیارها و سوالات ارزیابی این آزمون را نمی دانند و روانشناسان گروه ارزشی در حال بررسی این معیارها هستند و ما از آن اطلاعی نداریم.

ملکی گفت: افرادی که برای این آزمون انتخاب می شوند، همچنان در فیزیوتراپی، دارو درمانی و آزمایشات غربالگری شرکت خواهند کرد که بر سلامت و سایر موارد تأثیر می گذارد. ملکی گفت. افرادی که امتیاز لازم را از این سطح کسب کنند مراحل بعدی را پشت سر خواهند گذاشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: 300 مرد و 48 زن در این آزمون شرکت خواهند کرد. امید است حداقل یک و نیم بار قدرت کل مورد نیاز در این آزمون به دست آید تا پس از انجام برخی آزمایشات بزرگسالان بتوانند در آموزش اطفای حریق شرکت کنند. اما در نهایت 100 مرد و 16 زن جذب و در مرکز آموزشی معرفی خواهند شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این دومین بار است که آزمایش مغز در آزمون های استخدامی سازمان آتش نشانی تهران انجام می شود و شرایطی وجود دارد که تیمی از کارشناسان باید آن ها را رعایت کنند و آنها را ارزیابی می کند. ممکن است برخی فکر کنند که این روحیات را دارند، اما این امر مستلزم تشخیص متخصصان و متخصصان مناسب است. ایجاد تعادل بین ذهن و کار دلایل مهمی دارد که چرا افراد مناسب باید کار کنند، زیرا اگر فرد متناسب با شغل نباشد، می تواند به خود و همکارانش آسیب برساند.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان در حین خدمت شاهد حوادث و اتفاقات جدی بودند که باید مناسب آنها بود. نمودارهای روان سنجی بسیار مرتبط هستند و نتایج مطلوب را در آینده نشان خواهند داد. هدف از برگزاری دوره انتخاب مناسب ترین آتش نشانان است تا بعداً به خود و همشهریان و همکارانشان آسیبی نرسد.

ایسنا گزارش می دهد که در تیرماه 1400 آزمون کتبی آتش نشانان در تهران برگزار شد که 4 زن و 4 مرد در این آزمون شرکت کردند. پس از آن 300 مرد و 48 زن در آزمون شغلی قبول شده و در آزمون روانشناسی موفق شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
sorsec

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر یافت نشد.

[ad_1] شاید آدرس را از دست داده اید. شما به طور خودکار به صفحه اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.